Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

bajki dla maluchów

Data utworzenia : 2013-08-13 21:43 | Ostatni komentarz 2024-04-10 08:51

Aniss

9416 Odsłony
83 Komentarze

A ja mam pytanie o bajki, jakie polecacie bajki dla najmłodszych, chodzi mi o takie bardziej rozwojowe i bez agresji. Znacie krótkie bajki z nauka angielskiego? Kiedyś na rybce leciał angielski z Noddym, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć:-(

2013-08-13 22:26

A tych piosenek nie z giggle bellies to szukaj z super Simple songs bo są najbardziej kolorowe i przypominające bajki :)

2013-08-13 22:25

Anitko, ja ci polecam nie bajki, ale piosenki po angielsku dla dzieci. Zaraz ci powiem jak je znaleźć, mozna tez je kupic jeśli masz ochote :) na youtube poszukaj giggle bellies - tam będą rozne kolorowe piosenki z fajnym slownictwem. A jeżeli nie to wpisz w wyszukiwarkę "incy wincy spider", "twinkle twinkle Little star", "hickory dickory", "old McDonald had a farm", "bingo", "abc song", "if you're happy and you know it", "wheels on the bus go round and round", "five Little monkeys" itd. Wiesz, ja tak chyba cala noc moge wymieniac :p przypadkiem jestem lingwistka :) mój Sebus chodzi po mieszkaniu i je spiewa :) bajki to hmm... Twojej malej jeszcze nie będą interesować, ale jak juz koniecznie chcesz to bardzo sebus lubi "bear in the big Blue House" a jak laczyc polski z angielskim to jest Dora, ale nie pamietam do końca pelnego tytulu, czasem na tvp1 leci lub nickeledeon :) mam nadzieje, ze ci pomoglam :)