Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

bajki dla maluchów

Data utworzenia : 2013-08-13 21:43 | Ostatni komentarz 2024-04-10 08:51

Aniss

9400 Odsłony
83 Komentarze

A ja mam pytanie o bajki, jakie polecacie bajki dla najmłodszych, chodzi mi o takie bardziej rozwojowe i bez agresji. Znacie krótkie bajki z nauka angielskiego? Kiedyś na rybce leciał angielski z Noddym, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć:-(

2014-02-08 11:48

Muminki u nas odstawione na pożniejszy czas, gdyż uważam ze dla takich maluchów jeszcze za wcześnie na taką bajkę ;/ za to krecik- hmmm... mała uwielbia z nim ksiażkę, zwłaszcza że często czytając ją Krecik mówi do niej;) oczywiście poprzez mamę;)

2014-02-07 20:45

Anita zgadzam się z Tobą, że bajka o Franklinie jest bardzo ładna i co ważne również w wersji papierowej podobnie jak przygody Kubusia Puchatka, więc każdy może wybrać coś dla siebie i dziecka - tv lub książka. Co do czasu spędzonego przez małe dziecko przed tv, z tego co mi wiadomo i co mówi mi zdrowy rozsądek, to jeśli już maluch chce oglądać to max. 30 min dziennie nie dłużej.

2014-02-07 15:44

Kacpi skonczył rok i również ma w nosie TV ..bajki to juz w ogóle :) Czasem popatrzy jak tata oglada Pingwiny z madagaskaru ...:D I oczywiscie ma wybrane reklamy w Tv do których potrafi przyleciec i innego pokoju :) Polecam stare dobre bajki..malo leci takich a wiec postaraj sie zalatwic od kogos i zgraj na płyte , a nawet fajnie na kasete ;) Bolek i lolek Muminki Krecik itd ..sama dobrze wiesz jakie lubilas , co ? :) W Tv naprawde sieczka leci ..dzieciaczkom sie w glowach przewraca .. strzelaja ..rozmawiaja z kims ...wyzywaja do walki ..no szok . Dla mnie to jest niepowazne :)

2014-02-07 15:34

moja córeczka ma już 1,5 roczku a baki w TV jej nie interesują i mam nadzieję że tak zostanie bo Tv nie jest niczym dobrym

2014-02-07 11:41

A oglądałyście ŚWIAT LUDwika, mała uwielbia to oglądać zanim za snie w dzień, zazwyczaj puszczam jej to z telefonu, przed zaśnięciem. Jesli chodzi o bajki - Farnklin- również ksiażki uwielbia je słuchać chyba bardziej niz oglądać w tv ;) Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham- chyba muszę też tą książkę zdobyć, bo uwielbia tą bajkę a przyznaję że mi się również podoba a Piosenki Carol, przyznaje ze z miłą chęcia ja je słucham i oglądam zwłaszcza kołysanki Twinkle

2014-02-07 10:38

ja polecam np. Kubusiowe opowieści o przyjaźni na kanale Disney Junior; oraz Tomek i przyjaciele; Strażak Sam; Noddy; Barney i przyjaciele; dobranocki na TVP1

2013-08-14 13:32

Moja ogląda głównie na disney:Zue,Klinika dla pluszaków i Klub Przyjaciół Myszka Miki.Wieczorami zaś uwielbia oglądać Bolka i Lolka.Kurcze ja ze swojego dzieciństwa miałam takie kasety jeszcze z opowieściami o króliku bagsie i tych innych po polsku z momentami po angielsku.I nie tak dawno wyrzuciłam a teraz żałuję bo bym młodej puszczała.Szło z tego dużo zwrotów po angielsku wyłapać. A z piosenek animowanych moja córka lubi http://www.youtube.com/watch?v=nUeS6gabSkE http://www.youtube.com/watch?v=t99ULJjCsaM A przy tym to zawsze mamy ubaw bo zawsze razem naśladujemy misia http://www.youtube.com/watch?v=qmdcyRl8Pes

2013-08-14 12:15

mis w dużym niebieskim domu mała zna z bajek z rybki mini mini , jednak ostatnim hitem małej jest "Mały miś Kuba" wręcz kocha te bajkę, nawet ma misia którego tak nazwała ;) Kiedys interesowała ją Pepa, teraz jedynie chce aby jej ją rysowac pierwsze co mówi jak siada przy kredkach ;) Carol 86 dzieki za spis piosenek jak mała wstanie zerknę czy jej przypadną do gustu;)