Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Możliwe przyczyny gorączki bez innych objawów

Data utworzenia : 2018-03-03 15:28 | Ostatni komentarz 2018-11-07 12:24

Redakcja LOVI

21679 Odsłony
8 Komentarze

Gorączka u malucha zawsze budzi niepokój. Czy za każdym razem oznacza poważną chorobę? Jak reagować, kiedy maluch gorączkuje, ale poza ciepłym czołem nie ma innych niepokojących objawów? Zdradzamy możliwe przyczyny podwyższonej temperatury u dziecka.

2018-11-07 12:24

Najlepiej sobie sprawdzić listę termometrów na http://rankingtermometrow.pl/ przejrzeć opisy i dobrać ten optymalny dla siebie. Jakąś podpowiedzią mogą być opinie użytkowników ja się tym mocno zasugerowałam i dobrze mi się termometr sprawdza.

2018-03-15 13:29

Bardzo przydatny artykuł. Dobrze, że zaznaczono, iż temperaturę zabija się dopiero przy temp. 38,5

2018-03-14 23:09

Artykul dla kazdej mamy, bo dziecka wcześniej czy później niestety dopada goraczka wlasnie czasem z powodu nie widocznych dla nas jak goraczka przy zabkowaniu, goraczka - trzy dniowka, oraz gorączka zapalenia pecherza i czsem nie wiem od czego ta goraczka, wazne zeby poniżej 38stoono stopni nie panikowac i nie podawac odrazu leku na obnizenie goraczki, tylko dac trochę powalczyc organizmowi z wirusami i obserwowac , jeśli goraczka sie powiększa do ok. 38,4 to podac lek przeciw goraczkowy..a w razie dlugo utrzymującej sie goraczki, ktora nie spada kub sa drgawki jak w artykule pisze wezwac pomoc.

2018-03-14 20:06

Ciekawy artykuł. Zdecydowanie wysokiej gorączki nie można bagatelizować

2018-03-09 08:13

U nas bardzo wysoka gorączka pojawiła się właśnie nagle i to przy lekkim pokasływaniu tylko córki po przebytej infekcji. Jednak bardzo szybko się okazało, że to już zapalenie płuc. Drugim razem wysoka gorączka, w okolicach 39-40 st pojawiła się przy ostrej infekcji gardła. Nie było kaszlu, kataru, nic. Przy maluszkach tak wysokich gorączek nigdy nie należy lekceważyć.

2018-03-05 16:56

Bardzo przydatny artykuł. Mój mały dostał w sylwestra gorączkę. podałam paracetamol jednak opadła na chwile i pojawiła się znów.. innych objawów nie było.. gorączka ponad 39'. Okazało się ze to 3 dniowka. Potem wystąpilo uczulenie i wszystko minelo.. na szczęście. Jednak nie wolno bagatelizowac znacznie podwyzszonej temperatury. Pozdrawiam

2018-03-03 21:34

Na pewno przydatny artykuł. I przyda się :)

2018-03-03 19:57

Bardzo ciekawy artykuł i napewno przydatny! Dokładnie gorączka może byc z różnych przyczyn i nie należy tego bagatelizować gdy gorączka trwa dłużej i nie ustępuje to należy skonsultować sie z lekarzem.