Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Osteopata dla niemowląt

Data utworzenia : 2018-01-05 16:59 | Ostatni komentarz 2022-06-07 19:34

Ola-1988

8489 Odsłony
39 Komentarze

Dziewczyny, czy ktoras z Was byla z dzieckiem u osteopaty ? Sama mam wizyte w następnym tygodniu i zaczelam sie zastanawiam czy corke tez zapisac. Troche poczytalam o tym i m.in. znalazlam informacje ze dzieci po wizytach zrobily sie spokojniejsze.

2022-01-06 21:55

Nigdy nie byłam bo w sumie nie miałam takiej potrzeby ale jesli uwazasz ze to pomoze to warto sprobowac.Pojdziesz sprobujesz jesli sie przekonasz to ok a jesli nie pomoze to wracac nie musisz.Powodzenia.

2022-01-06 21:35

Czy któraś z mam jest w 100 procentach zadowolona z wizyty u osteopata? 

Konto usunięte

2018-08-27 06:12

Jeśli robimy to z głową to jak najbardziej tylko powinniśmy wiedzieć na co możemy się zgodzić a na co nie. Uważam, że jeśli coś ma pomóc to trzeba próbować. Wszystko z rozsądkiem

Konto usunięte

2018-08-21 13:36

Osteopatia to zupełnie nowa dziedzina tak więc wiele osob nie jest do niej przekonanych, jednak sama jestem zdania,ze ma duża moc. I warto jest się do niej przekonac. Sama chodzilam z maluchem do osteopaty w Krakowie, o tutaj: https://rehaorthopedica.pl/index.php?id=osteopatia U niemowląt związane jest głównie ze zmniejszeniem napięcia wynikającego z procesu porodu oraz następstw wynikających z ułożenia dziecka w trakcie ciąży. Maluch był o wiele spokojniejszy.

2018-01-13 15:03

Wierzę w zioła i inne naturalne metody. Ale wszystko w granicach rozsądku. To, że osteopata pomoże na sen dziecka wątpię i szczerze mówiąc nie szukałabym tam nawet pomocy. A to, że maluch w nocy nie śpi dobrze może mieć sto róznych przyczyn.

2018-01-08 14:41

Ola, nie wiem w jakim wieku może być Twoje dziecko, ale powodów może być wiele. Może to ząbki, może potrzebuje Twojej bliskości, poczucia bezpieczeństwa. Mój mały czasem tak ma, wtedy w nocy zabieram go do siebie i przesypia całą noc. Tak się dzieje ok raz w miesiącu. Zauważyłam, że często tak się dzieje, kiedy jest pełnia księżyca, chociaż nigdzie nie znalazłam żadnego potwierdzenia naukowego. Niemniej jednak fazy księżyca mają wpłw na wszystkich ludzi, wobec tego może coś w tym być :)

2018-01-07 14:30

Hm staram sie wprowadzic jej warunki do wyciszenia się ale czasem jest ciezko, ona jest takim żywiołem ze dopoki nie padnie to uwielbia sie bawic, wspinac, raczkowac. Sprobuje zmienic podejscie i wieczorem tylko będziemy czytac ksiazeczki

2018-01-07 04:45

Zapisać nie zawadzi, spróbujesz- zobaczysz. Ja także zazwyczaj konsultuje wszystko u innego lekarza jeśli mam wątpliwości . Jeśli tak jak dziewczyny slysznie piszą wprowadziłas rutynę oraz nie przebodzcowujesz małej, spróbuj.