Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (276 Wątki)

4 lub 5 ząbek

Data utworzenia : 2017-03-21 11:57 | Ostatni komentarz 2017-03-26 20:48

aleks1983

2763 Odsłony
41 Komentarze

WItam dziewczyny, mam nadzieję że taki wątek już nie istnieje, jeśli tak to proszę o link. Mój synuś ząbkuje, na górze miał 4 ząbki i na dole 2. Ostatnio wyszła mu dolna dwójka. Dziśw nocy zagorączkował, był niespokojny,nie chciał spać,wszystko go drażniło. Przy smarowaniu dentinoxem,wyczułam z tyłu coś jakby ząbek. Rano przy karmieniu, jak synuś otworzył buźkę to zobaczyłam że z tyłu ma biały rożek, ale to jakby 4 albo 5. Niestety synuś nie pozwala sobie zajrzeć dokładniej do buźki, no ale wygląda jak ząbek. Czy to możliwe żeby wyszła 4 albo 5 jak jeszcze dobrze dwójka nie wyszła? Bo dziwi mnie to, że jest taka przerwa między dwoma ząbkami. Szkoda mi go bo 2 ząbki naraz,a teraz jeszcze jak mu pić dawałam to u góry jakby trójka mi zaświtała, ale u góry to już całkiem nie da sobie zajrzeć, więc jak jeszcze oczny wychodzi to dopiero go biednego boli:( Ogólnie mieliśmy ciężką noc, IBUM, dentinox, gorączka 38-38,5, rano biedny taki słabiutki, chodził po mieszkaniu i narzekał:( Ja się dopiero o 11 dałam radę ubrać, bo cały czas narzeka:( Teraz przysnął ale śpi niespokojnie, wierci się:(

2017-03-26 20:48

He Aleks może faktycznie oszukuje z tym spaniem:) niby wczoraj wyspałaś się dobrze a dziś po zmianie czasu niestety gorzej tak jak i u mnie, córka wstała o tej samej godzinie mimo tej zmiany:)

2017-03-26 11:09

Magros to zdrówka dla córci zycze,mam nadzieję ze gorącZka ją opuści Ja wczoraj to sie wyspalam a,dzis juz gorzej pol nocy nie spałam w koncu zasnelam,maz,do pracy poszedl a Franciszek o 5,20sprawdzal czy aby na pewno mam oczy,później robił mi fryzure no i wstalismy,bo czas zmienili wuec stwierdziłam ze i tak juZ ze spania nici... A dzisiaj ten dzień jakis taki do bani,chodzę jak po imprezie,płakać mi sie chce,sił nie mam,dobrze ze Franio nie,załapał mojej melancholii

2017-03-25 22:15

Aleks u nas z ząbkami było podobnie. córci szły już czwórki, a nie miała ciągle dolnej dwójki :) Też mi to nie pasowało, i czekałam na tę dwójkę, no ale wszystkie znaki wskazywały, że to jednak czwórki idą wcześniej. I bardzo hurtowo u córy od początku idą zęby. Teraz widzę, że przebiła się w końcu górna trójka.... gorączką też ją okupiła, ciekawe jak będzie z kolejnymi... Fajnie, że udało Ci się wyspać, ja dzisiaj liczę na taką nockę, bo już na ostatnich akumulatorach jadę ostatnio....

2017-03-25 11:18

Nocka juz byla spokojna,spał z tatą wuec ja sie wyspalam hip hip hurra!oczywiście rano spal do 7,a jak maz pracuje to Franio po 5mnie budzi.mąŻ sie śmieje ze chyba oszukuje, A wczoraj wieczorem odkrylam ze ma siniora na,stopie jak byk,bo walczyl popołudniu z odkurzaczem i najechal sobie na,stope,chwile kwekal ale szybko mu przeszlo wiec myślałam ze nic sie nie stalo,a tu przebieram go wiec z orem a tu sinior. Ale nie ma spuchnietego,ruszam mu stopa to sie smieje wiec chyba nic nie narobil ale widze ze wszystko musze chowac przed nim

2017-03-24 22:20

Aleks teraz przynajmniej wszytko się potwierdziło, biedny Franek tyle ząbków na raz i ta trzydniówka:/ oby jutro weekend zaczął wam się dobrze i wszystko minęło.

2017-03-24 21:59

Aleks dobrze, że poszłaś do lekarza przynajmniej jesteś teraz spokojniesza. Zdrówka dla synka. Oby szybko mu przeszło.

2017-03-24 15:42

Aleks z jednej strony fajnie że wychodzą mu te ząbki na raz bo przemeczy to raz a nie co parę miesięcy ale z drugiej strony nie zazdroszczę bo wiem że to ogromne przeżycie dla mamy patrzeć jak jego dziecko się męczy i cierpi. Trzymam kciuki by objawy ząbkowaniu szybko minęły.

2017-03-24 12:41

Dzięki dziewczyny za wsparcie:)