Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (276 Wątki)

Okrągłe smoczki

Data utworzenia : 2015-01-21 00:21 | Ostatni komentarz 2015-02-11 23:48

roxi133

5932 Odsłony
27 Komentarze

Mój synek upodobał sobie okrągły smoczek Canpolu,jest to ten różowy. Kiedyś ssał normalne z Aventa czy Nuka ale poznał ten od Canpolu i od tamtych ma odruch wymiotny. Musi być okragły. Chciałabym zakupić smoczek Lovi ale nie chcę na darmo wywalić pieniędzy i powiedzcie mi: czy są one choć trochę kształtem podobne do tego z Canpolu? Mam na myśli czy są tak samo choć trochę okrągłe ? No i czy smoczek symetryczny mógłby też wywoływać taki odruch? Bo anatomiczny na pewno wywołuje u niego ten odruch i on takiego smoczka za Chiny nie weźmie.

2015-01-21 12:36

no faktycznie Canpol a Lovi to chyba to samo :) więc może i te smoczki symetryczne będą chociaż podobne. I tak chce za parę miesięcy małego oduczyć smoka(ma 4 miesiące) ale póki co tylko przy nim się uspokaja i zasypia... Więc może aż tak ząbków mu nie zepsuję :)

2015-01-21 12:02

Mój synek od samego początku dostaje smoczek symetryczny - w swojej ofercie ma go wiele firm dlatego mogłam dowolnie smoczki zmieniać i bez problemu z symetrycznych Canopolu przeszłam na smoczki Lovi. Raz awaryjnie mieliśmy Aventa. Możesz spróbować kupić symetryczny Canpolu (jest dużo tańszy niż Lovi) i spróbować a jeżeli mu przypasuje to kupisz Lovi. Ja widuje bardzo dużo dzieci z smoczkiem w kształcie wisienki ale słyszałam, że po tym smoczku dziecko ma brzydkie, krzywe zeby w przyszłości..

2015-01-21 11:54

Roxi jak masz z canpola to już zostań przy nim skoro Synek go sobie upodobał. Znajomej dzieci też nie ssały innych smoków tylko te wisienki canpolowe. A canpol i lovi to to samo chyba, co?