Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (276 Wątki)

Kubki niekapki i inne :)

Data utworzenia : 2013-01-23 20:50 | Ostatni komentarz 2020-01-06 22:03

aanuzia1987

18752 Odsłony
94 Komentarze

Z czego piją Wasze dzieci? Z niekapków, przez słomkę a może ze zwykłej szklanki?

2013-01-24 23:16

Mój pije picie z kubeczka Canp.. Basics, z niego leci jak normalnie tylko ma "zamkniętą górę" (otworzyć to nie lada wyczyn a szczególnie jak picie zostało) i tam jest taki wąski ustnik z małą dziurką. Z niekapków nie chciał, a mieliśmy ich kilka i miękkich i twardych i dokupowałam same te górne części, e tam nie chciał pić i wszystko oddałam koleżance bo po co ma leżeć jak jakaś koleżanka mała może z nich korzystać. Stałam się aby najczęściej pił wodę, a jak daję sok to pół na pół z wodą. Maria Z. Myślę, że spokojnie można zacząć próbować ale te z miękkim ustnikiem jeśli mała jeszcze nie ma ząbków i nie ściągać tego zabezpieczenia na dole bo wówczas będzie mocno leciało.

2013-01-24 18:56

Mała dostała od dziadka ale od kilku miesięcy nic w tym temacie się nie dzieje, mała gryzie ustnik i to tyle z całego picia :) kiedys się nauczy, nic na siłe

2013-01-24 18:20

od kiedy mozna dziecku dawac z kubeczka picie itp? znajomych dzieci maja po roczku a pija z butelki, czy mozna dziecko przyzwyczajac do niekapka gdy bedzie mialo powyzej pół roku czy to za wczesnie?

2013-01-24 13:08

Kupiłam synkowi pierwszy kubek niekapek. Powiedzialm pani ekspedientce (wtedy) że na 8 miesięcy i czy powinnam go już uczyć z takiego pić. Bez zastanowienia odpowiedziała że tak. Ponieważ nie mam w tym temaci żadnego doświadczenia poprosiłam żeby wybrała mi odpowiedni, z którego moje dziecko będzie chciało się nauczyć pić. Podeszła do regały, podała mi, więc kupiłam. Po powrocie do domu, wyparzyłam , w między czasie przczytałam ulotkę. Próbowałam go nauczyć przez 2 tygodnie a on nie i koniec. I co się okazało? Jak zawsze czytam opinie o produktach tym razem tego nie zrobiłam. Zaufałam ekspedientce, która ewidentnie chciała się pozbyć towary, który zalega na połce bo dała kubek z twrdym ustnikiem dla dziecka kóre dopiero zaczyna swoją przygodę z samodzielnym piciem. Teraz byłam jeszcze raz ale już w innym sklepie, poprosiłam z silikonowym ustnikiem który przypomina smoczek i jakoś nie ma problemu. Syn po paru próbach w końcu załapał i teraz sukcesywnie ćwiczymy.

2013-01-24 10:39

moja córka najpierw piła z niekapków,ale musiał być ustnik silikonowy.Potem przez jakiś czas,ale krótki piła z niekapków z twardym ustnikiem z canpolu (bardzo fajne) to było około 18 miesiąca.A na końcu przez rureczkę.Czasem pije ze zwykłej szklanki tak normalnie ale woli przez rurkę.

2013-01-23 20:51

Mój Synek ma 20 miesięcy i pije z niekapka Lovi, kupiłam mu lovi 360 ale jakoś nie przypadł mu do gustu :(