Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (281 Wątki)

stymulacja dziąseł, przygotowanie na wyjście ząbków

Data utworzenia : 2013-11-15 12:24 | Ostatni komentarz 2020-01-28 23:22

Kaajkaa

11489 Odsłony
34 Komentarze

kochane mamy :) mój synek był dziś u pediatry nowego i zostałam troszkę okrzyczana, że synek ma już 10 miesięcy a nie ma ząbków i, że powinnam je stymulować (wcześniejszy pediatra mówił , ze do roku czasu nie ma się co martwić bo ząbki mają czas jeszcze aby wyjść). Zastanawiam się czym stymulować te ząbki i jak. Pediatra powiedział, że szczoteczką taką na palec, ale jak ją zakupiłam to ona jest taka mięciutka. Ma jakby włoski a nie ząbki. Jak na nią patrzyłam to wydawało mi się że te "włosie" to takie malutkie twarde ząbki a to takie miłe miękkie :P Stymulowała któraś z was ząbki? mam taką szczoteczkę z canpol babies.http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/742-silikonowa-szczoteczka-do-zebow-/group:3/category:16/page:1

2013-11-15 23:16

Do roku czasu wszystko jest możliwe. Podobno im później tym lepiej. U nas za to wszystko szybko się pojawiło. Amelka ma 9 miesięcy i 7 ząbków. My polecamy szczoteczki o których napisała Małgosia, my swoje kupiliśmy w rossmanie za 8 czy 9 zł firmy babydream.

2013-11-15 19:50

Lenka ma 8 miesięcy i jeszcze nie ma ząbków. Kupiłam jej szczoteczki Canpol Babies z różnymi wypustkami, ale także zwykłą szczoteczkę dla dzieci z miękkim włosiem Jordan. Mała lubi je gryźć. Wszyscy mówią mi, że ma jeszcze czas, choć z partnerem ustaliliśmy, że jeśli nie pojawią jej się do roku czasu, to wybierzemy się do dentysty.