Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowe ssanie, mowa i zgryz (276 Wątki)

Pierwsza Wizyta u Stomatologa

Data utworzenia : 2018-10-03 13:01 | Ostatni komentarz 2024-05-02 12:34

Konto usunięte

5327 Odsłony
178 Komentarze

Chciałabym znać Wasze zdanie na temat profiaktycznej wizyty u stomatologa z dzieckiem. 1. Kiedy po raz pierwszy poszłyście lub planujecie taką wizytę? 2. Na co zwracacie uwagę podczas wyboru stomatologa? Byliśmy w poniedziałek na naszej pierwszej wizycie. Synek ma 2 latka. Powiem szczerze, że miałam poczucie, że poszłam do dentysty zbyt późno, bo przecież on ma już 2 lata, a Pani Stomatolog wyprowadziła mnie z błędu i mi dziękowała,że przyszłam, bo jest bardzo malutko rodziców, któzy robią przeglądy i dbają o uzębienie takich malców. To był dla mnie szok!!! Wszędzie trąbi się, aby chodzić od maluszka i oswajać dziecko z fotelem, a o mleczaki należy dbać bardzo!

2018-10-05 20:53

Ja byłam na wizycie u stomatologa i wyszłam z zapytaniem, kiedy powinnam przyprowadzić córkę na wizytę. Pani stomatolog zapytała o wiek, q kiedy powiedziałam że córka ma 17msc dosłownie mnie wyśmiała i stwierdziła, że nie ma co przychodzić z takim dzieckiem, że może jak skończy trzy - cztery lata bo uwaga - ono i tak nie da sobie nic zrobić. Chyba czas zmienić lekarza od uzębienia. Poczułam się jak jakaś idiotka kiedy tak mnie ustawiła do pionu ta kobieta.. a wiem że nie powinnam się tak czuć. No coz , lekarze również są rozni. Nic się z tym nie zrobi ;d. Ja planuję wizytę właśnie tak w okolicy 2rz. Wydaje mi się że to jest najlepszy czas na pierwszą wizytę u dentysty.