Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Zmiana z kp na mm

Data utworzenia : 2019-09-12 11:12 | Ostatni komentarz 2022-02-09 10:01

MamaLenki

4794 Odsłony
149 Komentarze

Witajcie drogie mamy, córka konczy 6 msc i chciałabym zakończyć kp ze względu na sprawy osobisteale mamy problem z mm podaję bebilon na zmiane z piersią jednak po wypiciu dawki przeznaczonej dla 6 msc dziecka córka wymiotuje za to potrafi wypić 90 ml bez żadnych objawów a dodatam ze to kiedy dostala 180 ml wypila normalnie nic na sile a mimo to po 2h wymioty ... dodatkowo pojawia sie problem iż nie chce pić wody. Nie wiem juz co mam zrobić :( dodatkowo laktacja zamiast sie zmniejszyć mam jeszcze więcej mleka... prosze o porady �

2022-01-23 23:50

My też podawaliśmy bebilon comfort i też właśnie jedna puszka nam wystarczyła i zaparcia się skończyły. Czyli jednak to mleko jest dobre skoro u Ciebie też pomogło. 

2022-01-23 19:08

Ja osobiście dokarmiałam MM, gdy gdzieś jechałam i nie miałam możliwości KP. 

Na początku little steps 1, gdy były zaparcia Bebilon Comfort (starczyła 1 puszka) i wrócilismy do tamtego. 

Obecnie Bebiko Pro+ i osobiscie je polecam. 

2022-01-22 22:22

Podopinam się pod odświeżenie wątku:)

2022-01-21 11:21

Odświeżając wątek główny.

W jakim wieku dziecka przeszłyście z kp na mm ? Jakie mleko wybrałyście? Ile wam przestawienie dziecka zajęło?

2022-01-19 12:35

U nas było podobnie, podawalam jej moje mleko w butelce w ciągu nią a w nocy małe dawki mm tez bebiko, po czasie problem minol, wolałam jej dawać po 90 Czy 120 i spać spokojnie ze się nie zakrztusi 

wody nigdy nie chciała pic, ale polecam herbatkę babydream owocowa z rossmana niewielka ilość starcza jest bardzo wydajna córeczka bardzo chętnie ja pije z bidona 

caly ten proces trwał kilka tyg ale po jakimś czasie zaczęłam w ciagu dnia zamieniać moje mleko na mm 

bylismy z tym u pediatry powiedziała ze takie mam dziecko… ze lubię zjeść wszystko co dostanie a podobno dostaje za dużo i zwraca … nie ma zastrzeżeń co do wagi itp poprawnie się rozwija wiec powinnam jej dawać mniej a częściej jak sie domaga, zawsze karmiłam na zawołanie 

2021-08-11 20:05

To zależy pewnie od charakteru :)

2021-08-09 12:32

U nas teraz tatuś pojechał z córką do lekarza natomiast mama ma ortodontę i posprząta dom. 

Mój też jest taki że pojedzie z nią i to by jeszcze szybciej niż ja pojechał 

2021-08-09 12:26

matki przeważnie są bardziej wrażliwe