Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Zmiana z kp na mm

Data utworzenia : 2019-09-12 11:12 | Ostatni komentarz 2022-02-09 10:01

MamaLenki

4795 Odsłony
149 Komentarze

Witajcie drogie mamy, córka konczy 6 msc i chciałabym zakończyć kp ze względu na sprawy osobisteale mamy problem z mm podaję bebilon na zmiane z piersią jednak po wypiciu dawki przeznaczonej dla 6 msc dziecka córka wymiotuje za to potrafi wypić 90 ml bez żadnych objawów a dodatam ze to kiedy dostala 180 ml wypila normalnie nic na sile a mimo to po 2h wymioty ... dodatkowo pojawia sie problem iż nie chce pić wody. Nie wiem juz co mam zrobić :( dodatkowo laktacja zamiast sie zmniejszyć mam jeszcze więcej mleka... prosze o porady �

2022-02-01 17:02

No właśnie różnie to w życiu wychodzi 

ja do momentu porodu wgl nie myślałam o KP 

nawet trochę nie chciałam 

wiadomo jak już sie urodziła to próbowaliśmy do smutku bo czułam ze tego chce ale wiadomo bez ciśnienia i się udało 

teraz czeka nnie druha cesarka i ciekawa jestem czy jedzie podobnie 

2022-02-01 15:51

Kasia dobrze, że masz takie podejście . Ja takie miałam przy drugim dziecku i faktycznie nasz droga mleczna szybko się zakończyła . Z córką mówiłam, że kp musi być i już, a sama się odstawiała jak miała 4 miesiące 

2022-02-01 08:56

To właśnie pokazuje ze nie Ma co z dzieckiem planować ♥😂😅 

zawsze zmieni ci te plany 

u nas weszła butla od 1 dni a pierś dużo później i nigdy nie było problemu przy zmianie butelki itp 

brala co dostała zawsze 

2022-02-01 06:52

Lena No widzisz jak to jest często to jakoś tak nie idzie w parze z naszymi planami nie wiem dlaczego często Słyszę i widzę też w swoim przypadku że mamy które miały w planie karmić piersią nawet tam do roku Bądź dłużej musiały z tej przygody mlecznej z  maluchem zrezygnować dużo wcześniej bo jednak się nie udało bo były jakieś problemy z tym związane No i koniec końców trzeba było wprowadzić karmienie butelką mlekiem modyfikowanym co według mnie w ogóle nie jest złe ale jednak często bywa że nie taki był plan natomiast też często słysze właśnie odwrotną sytuację że są mamy które miały w planie karmić właśnie tam 3,4 miesiące pół roku i później przejść na karmienie butelką swoim mlekiem badz w ogóle całkiem na  mleko modyfikowane i znów ten sam problem że maluch nie chce złapać butelki że nie chce chwycić się mleka modyfikowanego czemu to wszystko nie może być po prostu takie proste i  zgodnie z naszym planem no ale co zrobić Pozostaje tylko mieć dużo cierpliwości i skrupulatnie dążyć do swoich planów

2022-01-31 22:09

Jednego syna chciałam zacząć dokarmiać po 3msc i niestety za nic nie chciał pić z butelki tylko cyc. Próbowałam różnych mlek, butelek i nic. Karmiłam piersią 8msc. Kolejnego syna zaczęłam dokarmiać jakoś jak miał 3-4tyg żeby nie było jak z poprzednim. Karmiłam mieszanie do 7msc. Później zostało mm. I szczerze o wiele lepiej mi się sprawdziło karmienie mieszane niż tylko kp. Wygodniejsze, dziecko lepiej spało i mniej się budziło w nocy, wogole nie chorował, a ten syn kp zupełnie na odwrót wszystko.

2022-01-31 20:31

Jeśli będę mieć pokarm 

a z tym nie mam ciśnienia 

mnie zmuszam się do tego jak będzie to będzie 

2022-01-30 22:48

Każde dziecko jest inne kochana. Musisz próbować po prostu moze będziesz karmic swoim mlekiem a nie modyfikowanym 

2022-01-30 22:09

musze to sobie gdzieś zapisać na przyszłość 😆