Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-04 05:51

Konto usunięte

132615 Odsłony
1774 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-07-26 11:39

Macie rację, co prawda często mleka nie kupuję, bo robię na nim tylko kaszkę, bo na moim córka nie chce jeść, a i nie wystarcza mi go na tyle, by zapewnić jeszcze jeden posiłek, bo nocnym i porannym częstym przystawianiu. Ale widzę skok cenowy. Moja mała pije Bebiko właśnie hipoalergiczne i faktycznie dobrze się sprawdziło, nie uczulało, ani nie powodowało problemów z brzuszkiem.

2016-07-26 11:02

Tak strasznie poszły w górę Nan ma paczce ok 5 zł. A mam pytanie z innej beczki bo moja mała juz nie pije mm jakie mleko polecacie ? Kupowałam jej kozie w kartoniku i w miarę zje czasem :) wgl mamy problemy z nabiałem

2016-07-25 21:48

Obecnie Bebiko wcale nie jest aż takie tanie :) Ogółem ceny mleka bardzo poszły w górę, nie wiem czy zauważyłyście... Ja np zauważyłam to między innymi mleku NAN i HiPP...

2016-07-24 14:32

U nas bebiko sie sprawdza.owszem jest jednym z tanszych mlek ale gdyby nie pasowalo kupowalabym drozsze.na samym poczatku chlopcy pili bebilon.u nas z kolei po nan maluchy mialy zatwardzenia.takze co brzuszek to inaczej reaguje nawet na takie samo mleczko.dlatego trzeba samemu testowac.

2016-07-24 13:28

Zaczęliśmy od bebilko i patrzeliśmy jak mała reaguje, z początku ulewała minął tydzień i się dostosowała. MM wszystkie mają podobne składy, jedne droższe, drugie tańsze. Zaczeliśy od tanszego i skoro nic sie nie działo nie było potrzeby zmieniac na droższe :)

2016-07-22 22:53

Myszek mój synek po NAN-ie nigdy nie miał problemów z kupką :) Ja też uważam, że nie ma co patrzeć na cenę mleka i się sugerować tym, bo tańsze... Ja tak poszalałam z Bebiko na początku i niestety to było najgorsze ze wszystkich mlek, choć wiem, że u niektórych maluszków sie sprawdza, bo np mój bratanek był na Bebiku i nic mu nie dolegało

2016-07-22 13:04

Nam też nie podpasowało mleko Babydream, Za bardzo się pieniło i moi chłopcy rzadkie kupki po nim robiły i częste. Skusiłam się na sprawdzenie go ze względu na cenę i opinie innych mam, ale nam nie sprawdziło się:)

2016-07-22 08:54

Oj to bardzo indywidualna kwestia :) mój maluszek je najzwyklejsze bebiko (sporadycznie bo 1,5 roku był na piersi) maluszki u mnie na oddziale bardzo dobrze toleruja NAN i Enfamil, troszkę gorzej bebilon i Hipp ale musisz wypróbować co dla twojego dziecka bedzie najlepsze bo tu nie ma reguły