Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-04 17:56

Konto usunięte

132623 Odsłony
1776 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-09-01 16:27

Wiadomo najlepsze mleko mamy lecz nie wszystkim jest to dane . Moją córeczkę karmiłam do trzeciego miesiąca lecz gdy pokarmu robiło się coraz mniej i dziecię było głodne musiałam zacząć dokarmiać mlekiem modyfikowanym u nas wybór padł na mleko HIPP Bio Comiotic . Według mnie to mleko jest najlepsze ponieważ jest ekologiczne . Po podaniu mleka nie było żadnej wysypki , twardego brzuszka , z kupkami też nie było problemu .

2016-09-01 12:26

Ja również polecam mleko następne Hipp, dlatego że jest to mleko ekologiczne, co oznacza, że krówki łażą po trawie. Mojego synka karmiłam naturalnie 8 miesięcy, córka ma niecałe pół roku, więc może nie mam takiego doświadczenia w mlekach modyfikowanych, ale jak kiedyś spróbowałam sama, to wydawało mi się, że Hipp jest mniej słodszy, więc może dlatego niektóre dzieci do niego "nie lgną". Co do słoiczków, to korzystałam zazwyczaj z Bobvoity i Hippa, czasami Babydream. Mniej mnie przekonały Gerbery i inne słoiczki ze względu na skład.

2016-08-31 10:39

Bebilon z Pronutra od samego początku obyło się bez kolek, wzdęć i zaparć.

2016-08-25 22:27

My niestety też przez rozłąkę z powodu problemów przy porodzie po dwóch tygodniach gdy nareszcie byliśmy razem nie udało się karmić piersią. A zaczęło się od mleka modyfikowanego Bebiko jednak jak dla mnie śmierdziało i mały miał problemy ponieważ dostał od niego wysypki i miał napięty brzuszek, póżniej było mleko Gerber i przez 3 miesiące było dla nas idealne jednak niestety wycofali go z produkcji i przeszliśmy na Nan Pro i po pierwszym miesiącu po roczku przeszliśmy już na Nestle Junior :)

2016-08-25 13:42

Najlepsze mleko to mleko matki. Ale jeżeli mam się wypowiedzieć to na początku używaliśmy bebilon po którym mały dostał wysypke, lekarz stwierdził że przepisze receptę na bebilon pepti to nie będzie problemów, po tym mleku mały dostał mega zaparć i nawet nie robił kupki przez 3 dni... ciągły płacz był. To dodatkowo przepisał debridat na pobudzenie motoryki jelit... za wiele nam to nie dało. Po zmianie pediatry lekarz zalecił dicoflor i zmianę mleka na Hipp BIO, obecnie jesteśmy na tym mleku i ani śladu po zaparciach , dziecko zadowolone najedzone i my śpimy spokojnie. Nie zmieniłabym go na inne mleko nigdy, w Lidlu widziałam odpowiednik Hipp pod nazwą Bebipetit bardzo podobny skład z tym ze brak składnika Lufca i kwasów Omega...

2016-08-19 09:33

magiczny, właśnie ostatnio miałam okazję czytać skład Agugu akurat obiadku to też od razu odpuściłam sobie testowanie. Bobovita, gerber i hipp u nas sprawdził się najlepiej, z przewagą Bobovity. O Enfamil też czytałam dobre opinie i nawet zastanawiam się nad kupnem, aby w domu było na wszelki wypadek. Bo córcia już nie reaguje alergią, więc mleko HA zaczyna być zbędne.

2016-08-18 19:03

Najlepsze mleko dla dziecka to mleko MAMY... Ale wiadomo nie wszystkie mamuśki mogą karmic malucha z roznych powodow, przyczyn. Lecz jeśli chodzi o mleko w proszku dla maluchow to Bebiko.

2016-08-16 23:05

Ja bardzo dużo słoiczkow przetestowałam i najczęściej lądował u nas Gerber, później Bobovita, później Bobofrut(deserki, soczki), Babydream i HiPP(ze względu na cenę). Natomiast jeszcze są słoiczki z Agugu na pewno, ale jak zobaczyłam na skład jednego z deserków to się przeraziłam. I słyszałam o Bepiprimie, ale nie kupiłam jeszcze ani jednego :)