Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-13 23:44

Konto usunięte

132829 Odsłony
1781 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-09-28 11:56

U nas nie było potrzeby dokarmiania. Ale po zakończonej laktacji mała cały czas jest karmiona mlekiem modyfikowanym Bebiko. Bardzo dobrze go toleruje i chętnie piję.

2016-09-28 06:11

My na początku używaliśmy Humany, w szpitalu Jasiek był nia dokarmiany, więc postanowiliśmy że i w domku będziemy jej używali. Niestety nie tolerował jej zbyt dobrze miał problmy z kupką. Po przeczytaniu kilku forum , okazało się że to mleko jest tłuste. Zmieniliśmy na Bebilon i wszystko jak d tej pory jest ok :)

2016-09-27 20:55

Tez slyszalam ze bebilon jest jednym z najlepszych i bardzo popularne, najczesciej przepisywane przez lekarzy. Swego czasu ok 2 lata temu siostra dostawala je dla synka alergika i byl taki popyt na nie ze siostra nigdzie nie mogla go dostac. Ani u nas w miescie ani okolicznych, w zastepstwie dali jej Nutramigen-bardzo smierdzace i jej mały nie chcial go pic. Kuzynka, która mieszka 200km od nas, obdzwonila apteki i dostala 2 puszki, nie pozostalo siostrze nic innego jak zrobic sobie wycieczke i pojechala w odwiedziny a przy okazji kupila tam mleko;)

2016-09-27 19:39

Nam lekarz przepisał Bebilon pepti córka nie ma wskazy białkowej a ni nic podobnego ona bardzo mi ulewała praktycznie to co wypiła z piersi wszystko ulała i musielismy przejśc na inne mleczko i praktycznie lekarz odrazu trafił z mlekiem nie musieliśmy zmieniać na inne :) ale słyszałam że mleko bebilon jest jednym z najlepszych :) i jak lekarz wypisz recepte to dosyć tanio puszka 1 kosztuje 16 zł a 2 jet tańsza 10 zł za puszke 3 już drogo wychodzi bo 1200g w sklepie 70 zł

2016-09-17 16:52

My od poczatku dajemy Nan pro, takim byla dokarmiania w szpitalu po porodzie, i potem wrocilismy do niego kiedy zaniklo mi mleko w piersiach. Odpowiada ono córce,nie mamy problemów z zaparciami, jak czasami sie zdarza. Przeważnie kupujemy wieksza ilość w promocji, a te zdarzaja sie bardzo często;)

2016-09-07 08:48

Dziewczyny, bo tak zaczęłam się zastanawiać, sprawdziłam skład Enfamil ostatnio i już na drugim miejscu jest syrop glukozowy.... A tak wszyscy polecają to mleko, które i tak tanie nie jest...

2016-09-06 11:45

U nas króluje Bebiko, dla nas jest najlepszym rozwiązaniem, nie jest najdroższe a i odpowiada moim malcom:)

2016-09-06 10:37

U nas najlepiej sprawdziło się Hipp Bio Combiotic- córka za nim przepada. A w słoiczkach akceptuje jedynie owoce/ deserki, obiadkami gardzi- muszę sama gotować :) przy owockach i deserkach trzeba bardzo uważać na skład bo niestety większość ma już na 2 lub trzecim miejscu w składzie cukier :/