Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-18 08:46

Konto usunięte

132844 Odsłony
1782 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2014-03-11 10:44

U mnie tylko pierś puki co :) I to mleczko jest najlepsze, A gdy będę podawać mm to zacznę od najtańszego i będę obserwować czy jest dobrze tolerowane. Chyba nie warto przepłacać jeśli dziecku służy tańsze mleczko.

2014-03-10 21:19

A ja ciągle jestem zdania, że najlepsze mleko to własna produkcja :) Starsza córka jak w wieku 9 miesięcy przechodziła na mm to kupowałam Bebiko i było dobrze przez nią tolerowane. Młoda jest na cycu i chcę karmić jeszcze dłużej niż starszą :)

2014-03-10 20:57

mój synuś ma 3 miesiące i do tej pory dokarmialiśmy Go Enfamilem, ale pojawiły się problemy z kupkami (jest z wysiłkiem raz na 3 dni) i powoli przechodzimy na NAN Pro - zobaczymy. Z tym, że powolne przejście oznacza nie mieszanie proszku ze sobą, a najpierw przez dwa dni dostawał jedną butlę nowego mleka, później dwie i obecnie wykańczamy puszę Enfamilu poprzez picie raz dziennie. Czy pomoże? Oby

2014-03-10 20:21

Tak zachwalacie Bebilon.. Ja wciąż się zastanawiam czy już na miejscu nie przejść na tamtejszy Bebilon czyli Aptamil.. Z dostępnością Bebiko i tak jest ciężko, choć jest nawet tam połowę tańsze niż Aptamil.

2014-03-10 13:13

Najlepsze jest nasze, mamowe :) ale jak już trzeba na mieszankę przejść to hmm, Bebilon. Moja córka to mleko wybrała, innego pić nie chciała. Ale co dziecko to inny smak i inne mleko będzie dobre.

2014-03-10 11:56

dla mnie byl i bedzie najlepszy bebilon :) odniedawna podaje bebiko ale to ze wzgledów finansowych ..sluzy mu takze to jest wazne ale mimo wszystko bebilon jest nr 1

2014-03-10 11:25

Ja karmię miesięczną córkę piersią na zmianę z bebiko...na razie nie narzekam :)

2013-05-04 20:54

Mój synek na początku w szpitalu pił Bebiko, zaś w domu strasznie płakał po jedzeniu, kurczył nóżki, więc położna poleciła mi Enfamil (w Rossmannie 48,99zł). Po tym mleku zaś miał zaparcia i cały czas musiałam mu pomagać wypróżnić się czopkami. Poszłam do lekarza powiedział, ze mleko jest świetne i żeby go nie zmieniać, przepisał jakieś leki, ale nadal mały kupki nie mógł zrobić. Sama zdecydowałam, ze zmienię na Hipp (41,99zł w Rossmannie) i to była świetna decyzja! Jak dla mnie mleko - rewelacja! Mój synek zaczął normalnie się wypróżniać i przestał mieć problemy z brzuszkiem, bez leków. Na prawdę polecam!