Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-18 08:46

Konto usunięte

132847 Odsłony
1782 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2014-04-12 02:03

Nie każde mleko pasuje do każdego dziecka. Pytałam pediatry jakie mleko jest najlepsze nie umiał mi powiedzieć ponieważ wszystkie mleka są do siebie podobne co do składu wszystko zależy od firmy i zasobności portfela. Powiedział ze nawet najtańsze bebiko dobrze tolerują dzieci a czasem tych droższych nie wszystko zależy od dziecka trzeba przetestować na swoim maluchu. Polecam stronę www.bangla.pl tam można przeczytać opinie o mlekach modyfikowanych.

2014-04-10 20:08

Dokłądnie Monika ma racje tylko na 1 wychodzi tak, bo 2,3 czy 4już wychodzi dużo taniej i się opłaci, zwłaszcza że 2,3 to już też idzie mniej , bo wprowadzasz stałe posiłki, mnie teraz paczka starcza na tydzień a płaciłam 12 zł za opakowanie. I tez jestem ze śląskiego więc po prostu trzeba 1 przeboleć jak już, a później warto kupić na zapas jak jest promocja i już. Ja pozostałam przy bebiko i żadnych zaparć, kolek nawet wysypka zniknęła całkowicie (po 2 miesiącach).

2014-04-10 17:24

Mam taki sam problem po Enfamil jak niektóre poprzedniczki w tym wątku tzn. mała ma po nim zaparcia. A myślałam, że jest dobre :(

2014-04-10 16:26

ANIA masz racje ale babiko1 tyle wychodzi już 2,3 mozesz kupic za 12 zł ..ja kupilam kiedys za 9 :)

2014-04-10 16:25

To wcale nie prawda że Bebiko wychodzi najtaniej przynajmniej w moim regionie woj śląskie cena bebika 400 gr wynoi około 17 zł za HIPP dużą puszkę 800 gr płacę 36,99 więc nie wychodzi dużo drożej a skład bebika jest troszkę bardziej przesłodzony, więc za 1 zł na opakowaniu nie warto oszczędzać....

2014-03-12 15:37

My na początku byliśmy na Nan jako sporadyczne dokarmianie sprawowało się ok natomiast gdy mała zaczęła regularnie raz dziennie jeden posiłek zjadać na mm zareagowała wysypką później spróbowałam bebiko i nic się nie zmieniło więc przeszliśmy na bebilon pepti który nie jest na receptę jak to napisała jedna z mam na początku można go kupić też bez ale tylko w aptece no ale z receptą jest sporo taniej na receptę jest nutramigen na który pewnie po wizycie u alergologa będziemy musieli niestety przejść... niestety bo podobno w smaku jest dużo gorszy niż pepti ale w sumie pamiętam jak pierwszy raz spróbowałam pepti po zwykłym mm to wydawał mi się być ohydny a teraz już się chyba przyzwyczaiłam i wcale nie jest taki zły . najważniejsze oby dziecku samakowało chociaż ja zawsze próbuję pierwsza nowości które mam zamiar podać Laurce ;)

2014-03-11 14:28

jak dla moego syna najlepsze okazało się bebiko, a dla córki Nan pro. Każde dziecko samo sobie wybiera mleko, nie da się zmusic malucha do picia jakiegoś mleka tylko dlatego, że np nam ono odpowiada. dziecko może miec alergię albo po prostu nie odpowiada mu smak. Ja zaczęłam od Nan u synka ale szybko zmieniłam na bebiko bo mały ciągle płakał. A mimo że ma uczulenie (buźka obsypana) to ostatnio coraz mniej już jej jest i być może organizm zaczyna tolerować mleko.

2014-03-11 13:20

oczywiscie ze mamine mleczko najlepsze !!! bez zadnego ` ale ` ;)