Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Mleko na miarę - jak wybrać mieszankę

Data utworzenia : 2013-01-14 23:10 | Ostatni komentarz 2020-02-04 21:29

Redakcja LOVI

27318 Odsłony
134 Komentarze

Naczelną zasadą producentów mleka modyfikowanego jest przygotowanie mieszanki w taki sposób, aby w swoich właściwościach była zbliżona do pokarmu kobiecego. Jednak gdy stajemy przed sklepową półką z kilkunastoma rodzajami mleka, pojawia się pytanie, które będzie najodpowiedniejsze dla naszego dziecka.

2015-03-03 10:19

A u nas za to nie pasuje zadne mleko... mala nie chce pic takich mieszanek... nie smakuje jej to, woli piers...

2015-03-02 18:39

Ja na razie nie mysle o wyborze bo karmie piersia , zobaczymy jakie mleko bedzie odpowiednie dla córki. W szpitalu np bebico i hipp było podawane. Też słyszalam , ze gdy przechodzi sie z piersi na butelke do mm dodac troszke mleka mamy by nie bylo takiego szoku dla dziecka i by chcialo pic nowy smak.

2015-01-23 19:18

Mi też położna mówiła, że na nan się bardzo mamy skarżą, natomiast w szpitalu na neonatoligii tylko to podają, nawet jak dzidzia jest karmiona czymś innym..

2015-01-23 17:58

Na szkole rodzenia, dziewczyny które mają już dzidziusia chwalą sobie mleko Enfamil , to samo potwierdziła położna. Podobno dziecku się nie ulewa po tym mleku, działa na pracę mózgu. Nan Pro za to uzyskało najgorsza notę. Położna z doświadczenia mówiła nam , że miała mnóstwo telefonów od swoich podopiecznych, że kolka że coś. Dziewczyny zmieniły mleko na Enfamil i wszystko przeszło. Przynajmniej tyle z Wami się podzielę ;)

2015-01-05 19:05

Ja też miałam problemy z bebilonem, ale ha- mały miał zatwardzenia okropne (tak samo po nan) po czasie zaczął robić kupki z czarnymi paseczkami (dla lekarki to zielone) i ponoć to było spowodowane za dużą ilścią żelaza i witamin z grupy b. Przeszliśmy na bebiko zwykłe i fiu jest dopasowane idealnie, chwała, bo nie chcialabym narażać małego na kolejne mleczne eksperymenty!

2014-11-25 23:34

jak pasuje to spoko ale zauwarzyłam że wiele ludzi się skarży na tą firmę

2014-11-25 21:50

Greendream akurat dwójce moich dzieci Bebilon pasuje.

2014-11-25 16:53

DorFryt śmieszne ,że pielegniarka taka zdziwiona była... mnie dziwi jej zachowanie.. Mnie lekarze nauczyli ,że jeśli nie ma wyraźnego powodu to nie powinno się dziecku zmieniac mleka od tak ,bo bobas ma wtedy rewolucje żołądkowe. Mój miał tez problem przez nagłę zmiany mleka więc już tego nie zrobię chyba ,że nie wiem mleko się skonczy, kasy nie będzie a na wszelki wypadek mamy humane. to wtedy ale tak to w żadnym wypadku. Dobrze zrobiliście. Nie dziwie się ,że twój maluszek był taki niespokojny, Kazde mleko jest podobne ale różnią się skłądem i nie są identyczne.... a co do bebilonu to zauwarzyłam ,że to mleko coś maluchom za bardzo nie wchodzi ,bo gdziebym nie przeczytała to jakaś mama narzeka ,że bebilon nie przypadł dziecku do gustu :)