Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Rozmiary smoczków do butelek

Data utworzenia : 2013-06-13 23:43 | Ostatni komentarz 2021-02-24 18:11

konto usunięte

10661 Odsłony
16 Komentarze

Karmię dziecko piersią, ale od czasu do czasu, np. kiedy muszę wyjść z domu, odciągam mleko do butelki. Moja mała ma w tej chwili 4 miesiące, do karmienia używam butelki Lovi i smoczka Slow (Lovi). Problem w tym, że kiedy zacznie jeść, to po chwili ssania smoczek zasysa się, tak jakby odkształca, i trzeba go "naprostować" żeby mleko mogło znów swobodnie lecieć. Czy to znaczy, że ten smoczek jest dla niej za mały, czy też normalne jest, że tak się dzieje? Może to głupie pytanie, ale nie mam doświadczenia w karmieniu butelką... :)

2021-02-24 18:11

MamaMalejMajki powinny być te same, ale chyba żeby mieć pewność spytaj producenta. 

2021-02-20 08:55

Nie znalazłam nigdzie wątku. Czy smoczki do butelek mają identyczne odpowietrzniki? (Czy ten 0+ będzie odpowietrzał tak jak ten 9+ ?) Pytam bo i tak muszę powiększać dziurkę a te smoczki dla maluszków są tańsze. Niestety 9+ i trójprzepływ męczą przy jedzeniu. 

2013-11-21 08:27

już się z nimi kontaktowałam około 2 miesięcy temu to kazali mi przesłać te smoczki do nich do laboratorium.

2013-11-20 22:16

Kaajka, napisz koniecznie do serwisu przez formularz w opcji kontakt na stronie Canpol babies lub zadzwoń do nich. Na pewno Ci pomogą w rozwiązaniu problemu.

2013-11-20 12:09

u mnie też był taki problem więc zaczęłam podczas karmienia co jakiś czas okręcać butelkę. smoczek się wtedy kręci i synek tak nie zasysa. nie wiem czy nie łyka wtedy powietrza, ale nie ma problemów z czkawką czy bólami brzuszka więc raczej jest ok. mam za to inny problem, ale ze smoczkami canpola - te w butelkach w komplecie są jakieś inne niż te kupowane na sztuki czy w paczce po dwa. te butelkowe są ok, a te osobno dokupione są jakby za małe. przeciekają, dziurki w smoczmu do kaszki są jakieś dziwnie malutkie. nie wiem z czego to wynika. czy trafiłam na taką dostawę nijaką czy co...

2013-11-15 15:35

Witam. U nas problem był taki sam. Smoczek się często zasysał co zmuszało nas do wyciągania butelki podczas karmienia by sie smoczek odpowietrzył. Po zmianie smoczka na większy problem zginął i teraz synek może w spokoju zjeśc sobie mleczko.

2013-11-12 22:30

u nas nie sprawdził się smoczek do kaszek, chyba miał za dużą dziurkę bo dla córeczki za szybko kaszka leciała i zaczęła się krztusić, dlatego zostaliśmy przy zwykłych smoczkach

2013-10-24 10:35

akabishop dziękujemy za sygnał. Pracujemy nad ulepszeniem systemu odpowietrzania. Cenna sugestia odnośnie skali. Zobaczymy co da się zrobić.