Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

mleko modyfikowane

Data utworzenia : 2017-09-05 20:13 | Ostatni komentarz 2023-02-24 08:51

Paulina408

4799 Odsłony
61 Komentarze

Witam, moją córeczkę prawie ze od samego początku karmię mlekiem modyfikowanym z powodu braku pokarmu . Od samego początku juz w szpitalu dostawała Nestle Nan Pro plus i do dnia dzisiejszego obecnie ma skończone 3 miesiące pije to własnie mleczko . Pije je z chęcią , nic ją nie uczuliło , przybiera prawidłowo na wadze , lecz słyszałam wiele razy i wiele opinie ze najlepszy jest Bebilon. Niebawem przejdziemy na mleko numer 2 i cały czas mam wątpliwości czy może jednak sprobowac zmienić mleko czy pozostać przy Nestle . Bardzo proszę o wasze zdanie może któraś z Was zmieniała , próbowała ? :)

2017-09-11 23:02

Ja bum nie zmieniała powiem tak mojemu dziecku jak byłam w szpitalu daliśmy Bebilon to plul to samo było z bebiko i enfamilem a nan przeszło każde mleko ma trochę inny skład i smak więc myślę że to bez sensu zmienić skoro dziecko lubi te mleko nan ma odrobinę więcej żelaza niż inne mleka a co do Bebilonu tak mówią że to najlepsze bo nutrica płaci lekarza by polecali ich mleka.

2017-09-08 23:40

Jeśli Twoje dziecko dobrze przybiera na wadze, nic się nie dzieje z brzuszkiem to ja na Twoim miejscu nie zmieniałabym mleka na Bebilon a została wierna Nestle. Po co narażać dziecko na jakiekolwiek bóle brzuszka nie mówię, że wystąpią ale mogą się pojawić a tutaj masz mleko sprawdzone i jesteś pewna że brzuszek nie będzie bolał.

2017-09-07 14:16

Wydaje mi sie, ze skoro twojemu dziecku przypasowalo mleko nan to nie ma sensu je zmieniac na inne, bo roznie moze je tolerowac :) zmienia sie z reguly tylko wredy gdy dziecko ma problemy z wyproznaniem, zaparciami, wzdeciami itp a skoro twojemu dziecku nic nie dolega to lepiej chyba je nie meczyc takimi zmianami :)

2017-09-06 13:40

Też mam takie wrażenie że lekarze coś z tego mają. Taka zmiana może właśnie źle wpłynąć na córeczkę. Jeżeli dobrze toleruje te mleko to nie ma sensu. Nie sądzę żeby faktycznie Bebilon był taki o niebo lepszy choć skład może ma inny. Ja używałam i akurat było ok ale znajomych syn miał biegunkę. Więc nie każdemu dziecku może pasować. Podobnie znajomej córka - w szpitalu dostawała bebilon nenatal i było ok a jak przeszła na zwykłą 1 to tez nie przypasowalo.

2017-09-06 09:28

Ja bym nie zmieniała. Skoro pasuje dziecku akurat to mleko to po co zmieniać? Zmienia sie wtedy kiedy występują jakies reakcje na podawane mleko. Bebilon nie wiem czemu bardzo " polecają " lekarze chyba maja jakis % od tego :p przynajmniej u nas tak wmuszaja.