Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Mleko krowie

Data utworzenia : 2017-08-20 22:21 | Ostatni komentarz 2024-02-09 22:39

ewelina_113

6078 Odsłony
358 Komentarze

Czy mogę 15-miesięcznemu synkowi podawać mleko krowie na noc zamiast mm? Czy będzie miał wystarczająco wartości odżywczych?

2024-02-09 22:39

Ja właśnie jako dziecko nie widziałam co dobre, bo jadąc na wieś nie chciałam pić mleka od krowy, bo mi śmierdziało. Dopiero teraz wiem, ile straciłam.

2024-02-09 22:21

O tak to duży plus że nie trzeba jej namawiać do jedzenia ani przekonywać bajkami żeby jadła cokolwiek 

2024-02-06 18:29

Dobrze,  że wszystko córce smakuje;) przynajmniej nie musisz namawiać do jedzenie ;)

2024-02-05 22:16

Ja mleko krowie uwielbiałam i wszystkie produkty mleczne się takie prawdziwe mleko od krowy. To z kartonu to już mi nie smakuje się kwestia czasu zrobiła swoje i już mogę go pic z kawą. Ostatnio dałam spróbować na łyżeczce tego mleka z kartonu córce i oczywiście chciała więcej. Ale ona akurat jest taka że zje i wypije wszystko. Z jednej strony to dobrze a z drugiej to zaczynam się z niej śmiać że taki mały odkurzacz się z niej robi. Wciąga wszystko :)

2024-02-04 20:34

Aniss próbuj choć powiem Ci, że syn właśnie mleko krowie wypił, a kakao długo długo nie chciał. Córka kakao uwielbiała, a mu jak zrobiłam to już było pozamiatane 

Mamasia mój ojciec tak ma :D ale najlepsze jest to, że nie lubi mleka bo miał go pod dostatkiem bo mieszkał na wsi, mieli swoje krowy. Całe dzieciństwo mu je wciskali do wszystkiego i teraz nienawidzi mleka :D a ja znowu kocham mleko takie jeszcze świeże od krowy  :D to mi się kojarzy z wizytami u dziadków 

2024-02-04 15:45

Osobiście nigdy nie lubiłam mleka i tak mi pozostało do dzisiaj. Jedynie gdzie je tolerowałam to w kubku z kawą :P. A nawet i teraz przerzuciłam się na mleko owsiane. I synowi na nim przygotowuje m.in. owsiankę. Więc jak będę chciała mu wprowadzić mleko krowie a on odrzuci to chciałabym je gdzieś przemycać. Ale na siłę mu nie dam. Wiem z doświadczenia jaka to trauma dla mnie była. Sam zapach mnie odrzuca. Nawet nie jestem w stanie powąchać czy jest dobre czy popsute. Cóż �

2024-02-04 15:42

Jak dziecko ma zbilansowaną dietę i wiesz, że nie ma nietolerancji to czemu nie. Mleko krowie ma również potrzebne składniki odżywcze :)

2024-02-04 11:51

Może tak byc