Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Ratunku! Jaka najlepsza butelka antykolkowa?

Data utworzenia : 2017-08-11 08:20 | Ostatni komentarz 2019-10-04 09:05

PaniHerbatka

10830 Odsłony
49 Komentarze

Witam wszystkie mamy. Karmię syna (2 tygodnie) moim odciągniętym mlekiem w butelce. Niestety, dziecko ma straszne kolki. Polećcie proszę SPRAWDZONE butelki antykolkowe. Póki co, wiem że Chicco Natural Feeling kompletnie odpada, zastanawiam się nad dr Browns lub Lovi Medical. Doświadczone mamy podzielcie się swoimi opiniami :)

2019-10-04 09:05

Polecam dr Browns!

Przetestowałam na własnym synku dr Brownsa i ani razu nie mieliśmy problemu z kolkami, ale po 3 miesiącach użytkowania zaczęła cieknąć przy smoczku i kupiłam na szybko Tommee Tippee z odpowietrznikiem (ten najprostszy model) i też było dobrze. W szpitalu po urodzeniu nie miałam pokarmu i odciągałam po niewielkie ilości laktatorem, karmiąc na zmianę z mm. Jak wróciliśmy, to mały już nie chwycił piersi, pozostaliśmy na sposobie odciągania i karmienia przez butelkę już tylko moim mleczkiem, bo laktacja się rozkręciła:) Butelka dr Brownsa trochę trudna do mycia, ale są specjalne szczoteczki, więc polecam się zaopatrzyć. Pojemność 150 ml w zupełności wystarczy i pamiętaj o odpowiednim smoczku.  

2019-10-01 21:10

Butelki antykolkowe z Lovi

2019-09-12 09:32

U mnie najlepiej sprawdzał się butelki aventu

2019-09-10 23:12

Ja używam Lovi Medical oraz Avent - obie są super. Jednak u mojej córki jedyne co pomogło (stosowaliśmy kilka lekarstw oraz domowych metod) to niemieckie krople na kolke sab simplex. Coś w podobnie naszego Espumisanu, ale w większej dawce. Bardzo pomaga przy kolce, wyproznianiu. 

2019-09-10 09:59

Stosuje butelkę lovi moim zdaniem najlepsza z najlepszych ?

2019-09-04 20:50

My od samego początku stosujemy Lovi, sprawdza się jak najbardziej :) przede wszystkim jest dobra cenowo ! :)

2019-08-28 12:29

My również korzystaliśmy z Lovi Medical ze względu na nawał mleka. Nadmiar odciągałam i podawałam synkowi właśnie przy użyciu tej buteleczki. Nie miał problemu z akceptacją. 

 

Zagościła u nas na stałe, aż Igorek podrósł i zostawał z tatą. Na wypróbowanie kupiliśmy butelkę antykolkową Yoomi z przenośnym podgrzewaczem - mąż nie ma już problemu z przygotowaniem mleka o odpowiedniej temperaturze. 

2017-12-16 22:46

Teraz większość butelek na rynku jest właśnie antykolkowych, niezaburzających odruch ssania itd. Wybór odpowiedniej butelki to metoda prób i błędów. Trzeba sprawdzać która podpasuje maluszkowi. U nas sprawdziły się butelki Lovi. A jeśli maluch ma kolki to najdroższa, najlepsza butelka antykolkowa problemu nie wyeliminuje, może tylko pomóc odrobinę.