Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Jak często wymieniać butelkę Lovi?

Data utworzenia : 2013-05-22 10:46 | Ostatni komentarz 2015-11-26 23:13

Konto usunięte

8308 Odsłony
20 Komentarze

Witam od 6go miesiąca życia mojego synka używamy butelek lovi. Jak często powinno się je wymieniać? Jesteśmy zwolennikami butelek medical +. Często w różnych sklepach cena drastycznie różni się od siebie. W jakich cenach najczęściej spotykacie butelki lovi?

2013-05-23 14:18

Dokładnie, wymiana smoczków i wyparzam, od czasu do czasu gotuję we wrzątku.

2013-05-23 14:06

Ja butelek nie wymieniam. Córeczka ma butle jeszcze po synku, wymieniam regularnie tylko smoczki. Jeśli boisz się bakterii, to po prostu wyparz. Ja od czasu do czasu gotuje we wrzątku.

2013-05-22 12:29

Nie wiem czego ale mam takie odczucie, że po pewnym czasie pojawiają sie zarazki na już lekko zużytych butekach także wymiana smoczka była by nie wystarczająca. Nie wiem czego jestem na to uczulona co do innych rzeczy nie mam z nimi problemu. Glupstwo? :) Są mamy które smoczki i butelki ze smoczkami wymieniją po mieisacu bez względu na ich stan.

2013-05-22 12:18

Jeżeli na butelce nie widać wyraźnych znaków użytkowania nie ma powodów, aby ją wymieniać. Można dokupić sam smoczek do butelki, które akurat w baby akpolu kosztują 6,20zł. Tu masz więcej informacji na ten temat - http://lovi.pl/pl/forum/3/284/1 Butelka w baby akpolu kosztują 29zł, lecz często są promocje na produkty danej firmy. W tym miesiącu jest to 30% na firmę AVENT, także można dostać taniej tylko trzeba trochę poczekać. :) Jeżeli nie masz w/w punktu w pobliżu - zawsze można zamówić przez internet. W tesco 31zł :)