Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Jak często wymieniać butelkę Lovi?

Data utworzenia : 2013-05-22 10:46 | Ostatni komentarz 2015-11-26 23:13

Konto usunięte

8307 Odsłony
20 Komentarze

Witam od 6go miesiąca życia mojego synka używamy butelek lovi. Jak często powinno się je wymieniać? Jesteśmy zwolennikami butelek medical +. Często w różnych sklepach cena drastycznie różni się od siebie. W jakich cenach najczęściej spotykacie butelki lovi?

2015-11-26 23:13

najwazniejszy jest środek a tam z zewnątrz niech się dzieje co chce. ja na niektórych butelkach mam tłoczoną miarkę więc przynajmniej mi się nie zmyje :)

2015-11-26 14:13

ja ani razu nie wymieniałam butelek, co prawda napisy itp się zmazują, ale plastik jest solidny i nic się z nim nie dzieje :)

2015-11-25 23:47

najlepiej wyglądają po wygotowaniu, takie przejrzyste :) ja mam sporo butelek więc używam na zmianę i się tak nie zużywają. ale mniej więcej około 5 miesięcy mają już, na razie nie mają w środku rys widocznych, więc nie widze potrzeby wymiany

2015-11-24 20:13

ja butelek nie wymieniam w ogóle. Smoczki wymieniałam łącznie może 3 razy. Z reguły nie wymieniam, ale dość często je wyparzam, więc po takim wyparzeniu i umyciu wyglądają jak nowe :)

2015-11-24 12:54

Ja zazwyczaj patrze na stopien zuzycia i pod wzgledem higieny ale najczesciej wymieniam same smoczki bo butelki lovi sa wytrzymale.

2015-11-24 12:51

Ja co 3 miesiące wymieniam. Mimo że są w dobrym stanie to i tak wymieniam ze względów higienicznych. Chociaż Lovi Medical w dniu wyrzucenia i tak są takie jak kupiłam :) A smoki wymieniam co 2 miesiące,czasem półtora bo wiadomo jak to od mleka juz inny kolor i w ogóle się robi.

2015-11-24 09:38

Zawsze kupuję butelki na zapas . W Internecie butelki Lovi są w dobrej cenie więc jednorazowo zamawiam po 5 sztuk. Używam Lovi Medica + , zazwyczaj jednorazowo mam 3 butelki w użyciu. Dwie do wody i herbaty a jedna do mleka. Mimo parzenia, mycia w zmywarce butelki są w dobrym stanie i miarka jest widoczna. Od 9 miesięcy używam butelek i wymianialam je dwa razy czyli co 3 - 4 miesiące. Plastik trochę zmienił kolor, ale butelki wymienialam ze względów higienicznych.

2015-11-23 21:14

Również jestem zwolenniczką butelek Lovi medical +. Przede wszystkim dlatego, iż nie miałam możliwości testować innych rodzai tej firmy. Niedługo będziemy używać szklanych, które otrzymaliśmy jako nagrodę. Mam nadzieję, że także przypadną nam do gustu. Wracając do tematu, buteleczki powinno się wymieniać według zużycia. Nie ma określonego czasu. Osobiście wymieniam je co trzy miesiące mimo, iż myję je w ciepłej wodzie z odrobiną płynu, dzięki czemu są w dobrym stanie. Po prostu wymieniam profilaktycznie. W Kielcach - mieście, w którym mieszkam, małe buteleczki Lovi, niezależnie od rodzaju kosztują około 20 zł., a duże około 30 zł.