Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Smoczek do szklanej bitelki lovi

Data utworzenia : 2016-05-28 23:04 | Ostatni komentarz 2016-06-20 21:56

mommylittlelove

1743 Odsłony
8 Komentarze

Kilka dni temu kupiłam szklaną butelkę do karmienia mlekiem modyfikowanym. Zaczęłam wiec podawać dziecku mleko ale synek nie chce pić. Wydaje mi się ze nie umie pić z tego smoczka mimo że odczuwa głód. Chciałabym aby zaczął ładnie jeść. Mimo że mleko dobrze leci synek pluje gdy tylko ma smoczek w ustach.

2016-06-20 21:56

Najwazniejsze do dać dziecku czas, by się mogło przyzwyczaić do nowego kształtu smoczka :) Wiadomo, ze takim dzieciaczkom, które mają np początkowo smoczek do butelki z NUKa, a później z LOVI będzie trudniej, bo to są całkowicie inne kształty. Mój synek na początku był na butelce ze smoczkami Avent i mały nie miał problemu z przyzwyczajeniem się do LOVI :) Może sumie też dlatego, że mój synek jest bardzo "mociusiowy" i w kształtach nie wybrzydza hehe :)

2016-06-14 12:49

Dziecko szybko się przyzwyczaja. Jeśli dawałaś mu mleko z innej butelki to się po prostu do niej przyzwyczaiło. W sensie bardziej do smoczka. Próbuj nadal i w końcu dziecko się przekona do smoczka i buteleczki Lovi. Czasami właśnie musi upłynąć trochę czasu bo nikt nie lubi nagłych zmian,. Nawet dorośli więc spokojnie i pomału dziecko się przestawi i będzie piło mleczko ze szklanej buteleczki.

2016-06-14 05:43

Już jest coraz lepiej. Mały chyba zaczął się przyzwyczajać do smoczka :) cieszy mnie to bardzo. Dziękuję za porady. Razem z synkiem pozdrawiamy i zapraszamy na naszego bloga https://colorfullifeweb.wordpress.com/ jak również na fan page na Facebooku. www.facebook.pl/mommylittlelove/

2016-06-10 12:20

Mój synuś też wypluwał smoczek, ale próbowałam kilkakrotnie, aż w końcu załapał. dziecko czasem musi przyzyczaić się do czegoś innego(sczzególnie, że jak sama pisałaś był na innym smoczku). Ja nie odpuszczałam, przystawiałam po kilka razy,czekałam aż będzie bardziej głodny, albo próbowałm karmić jak się wybudzał i nie był jeszcze zbyt " ożywiony" by myśleć o wypluwaniu:)

2016-06-07 13:01

Witam. Moje dziecko miała ten sam problem. Uwielbiała śmieczek firmy Nuk. W szpitalu pani od laktacji poradziła mi zakup butelki i smoczka firmy Lovi, ale mała początkowo nie chciała z niej pić. Po paru miesiącach się odwazyla i pije tylko z tej. Myślę, żebyś dala dziecku trochę czasu i spróbowała ponownie

2016-06-01 16:25

Mały ma 9 miesięcy. Do końca 7 był karmiony piersią. potem utraciłam pokarm i przeszłam na mm. Synek w tym czasie był dopijany również inną butelką zakupioną typowo do wody i soku. Chyba się do niej przyzwyczaił. W 8 miesiącu kupiłam specjalnie waszą szklaną butelkę do mleka. I smoczek od 9 miesiąca jak również do kaszki od 6. Mleko lekko nią zagęszczam. Mały jednak nie chce pić ani z jednego ani z drugiego smoczka. W nocy przez sen nie odrzuca, jednak gdy ma wypić mleko w dzień od razu wypluwa smoczek i nie chce pić. Mm podaje od 8 miesiąca i zmuszona jestem podawać w butelce typowo przeznaczonej do napojów. Cały czas jednak próbuję ze szklaną butelką.

2016-05-30 11:44

mommylittlelove, poprosimy o trochę więcej danych :) W jakim wieku jest maleństwo? Czy to pierwsza butelka? Czym do tej pory był karmiony maluch? Jaki jest rozmiar smoczka? Pozdrawiamy!

2016-05-29 12:45

Mommy a czy Twój synek wcześniej pił mm z butelki? Jaki smoczek - jaki przepływ kupiłaś ?