Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

zasysający smoczek 6+ od butelki

Data utworzenia : 2016-04-02 10:37 | Ostatni komentarz 2016-05-23 16:42

czarna691

5662 Odsłony
8 Komentarze

Witam mam problem z karmieniem córeczki smoczkiem 6+ ponieważ ciągle się zasysa i mała się denerwuje ...czy ktoś się zgłaszał z tym samym problem ???nadmieniam że ze smoczkiem 3+ nie było takiego problemu....

2016-05-23 16:42

Dzień dobry. Konsultanci LOVI udzielili doskonałego wyjaśnienia, dlaczego smoczek się zasysa. Myślę, że nic nie dodam. Problem jest przejściowy. Pozdrawiam

2016-04-11 17:08

Bogna tu masz wątek o wymianie butelek i smoczków poczytaj i zapewne znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. :) http://lovi.pl/pl/forum/3/284

2016-04-11 13:15

Też do karmienia synka używam smoczka 6+,mały choć skończył roczek przed snem i rano lubi wypić mieszankę przez butlę ,do mleczka dodaję kleik ryżowy i przez smoczek 6+ taka mieszanka przepływa bardzo ładnie.Czasem smoczek się zasysa ,ale na szczęście synek się nie niecierpliwi ,jakoś mu to nie przeszkadza .Przy okazji chciałam zapytać jak często wymieniacie smoczki na nowe.

2016-04-11 08:40

Czarna redakcja odpisała że zdaja sobie z tego sprawę i juz smoczki ulepszają więc nie zalezy to raczej od zestawu. Poza tym Karolina napisała, że ma taki sam problem i dziecku nic nie przeszkadza więc może faktycznie dzieci piją normalnie a tylko nam przeszkadza zasysanie smoczka.

2016-04-11 06:12

U nas jest ten sam problem. Jednak on w niczym nie przeszkadza. To chyba bardziej ja widzę problem niż dziecko :)

2016-04-06 19:58

Niestety poprawy brak , kupiłam kolejny zestaw smoczków 6+ i dzieję się to samo :(

2016-04-05 10:54

czarna691, zdajemy sobie sprawę z tego problemu, dlatego wprowadziliśmy w naszych smoczkach nowy system odpowietrzania - SUPER vent. Jednakże, na ten moment jest on dostępny jedynie w najmniejszych rozmiarach. Już niedługo na rynku pojawią się pozostałe, większe smoczki, wyposażone w nowy system. Mamy nadzieję, że wskazówki opublikowane przez aga1989 okażą się dla Pani pomocne. Pozdrawiamy serdecznie!

2016-04-02 12:48

Tu jest odpowiedź do twojego pytania:) Mam nadzieję że pomogłam http://lovi.pl/pl/faq/7/1 DYNAMICZNY SMOCZEK DO KARMIENIA LOVI Dlaczego czasami się zasysa? Powodem zasysania się smoczka może być sklejona soczewka odpowietrzająca smoczka znajdująca się w kołnierzu smoczka. Przed pierwszym użyciem jak i w sytuacji zaobserowania zasysania się smoczka należy ją delikatnie rozciągnąć między palcami. Częstym powodem zasysania się smoczka jest zbyt mocne dokręcenie nakrętki. W przypadku gdy nakrętka jest za mocno zakręcona, zamykamy znajdujące się na smoczku nacięcie doprowadzające powietrze, powodując tym samym zassanie się smoczka. Aby uniknąć tego problemu należy delikatnie poluzować nakrętkę, aby odblokować odpowietrzanie smoczka. Najbardziej narażone na zasysanie są smoczki o przepływie mini. Najmniejszy przepływ może stanowić dodatkowy czynnik powodujący zasysanie. Dlatego zalecane jest niedokręcanie zbyt mocno nakrętki, by nie zamykać nacięcia doprowadzającego powietrze.