Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Dylemat związany ze skoczkami do butelek

Data utworzenia : 2016-01-21 20:27 | Ostatni komentarz 2016-02-24 00:57

[email protected]

1464 Odsłony
3 Komentarze

Witam! Ja mam taki problem, ponieważ mój 4-miesięczny synuś pije ze smoczka 1+, ponieważ ze smoczka 3+ leci mu zbyt szybko mleko.. Wówczas się dławi, pije zbyt szybko i później wymiotuje... Ale ten smoczek 1+ także mu nie odpowiada, ponieważ leci mu znów za wolno, musi mocno ciągnąć i wówczas się denerwuje. Co robić w takiej sytuacji? Help mamuśki!

2016-02-24 00:57

Próbuj przyzwyczajać do nowego smoka w ciągu dnia tak jak napisała annawianna - u mnie pomogło. Powodzenia :)

2016-01-22 00:08

Tylko ja mam troszkę inny problem, ponieważ smoczek 0+ okazał się za maly, natomiast 3+ za duży. Tak wiec nie wiadomo do zrobić z tym fantem, chyba jedynie poczekać, aż dziecko przyzwyczać się do tego smoczka o większym przepływie, ponieważ o tym mniejszym nie ma mowy, bo dziecko nie może uciagnac i wówczas się denerwuje.

2016-01-21 20:42

Kidy ja zmieniam smoczek na inny z większym przepływem mój synek czasami się dławi ale ma to miejsce szczególnie w nocy kiedy je na wpół obudzony. Ja zawsze na noc zakładałam ten " stary" o mniejszym przepływie a w dzień dawałam mu pić z z większego przepływu - i tak przez 2-3 dni aż się przyzwyczaił. Możesz też mniej nachylić butelkę i wówczas mleko będzie wolniej leciało. http://lovi.pl/pl/forum/3/3311 - polecam Ci ten wątek