Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Marchewkowy koszmar:)

Data utworzenia : 2016-01-09 20:07 | Ostatni komentarz 2016-05-19 14:12

adamos

2987 Odsłony
30 Komentarze

Dziewczyny od niedawna wprowadziłam marchewkę do codziennego menu moich czteromiesiecznych maluchów. Zakładam im śliniaki, otulam ręcznikami, ale wkładają raczki do buzi i marchewka ląduje na ubrankach. Macie jakieś sposoby na spranie takich plam?Moczyłam w vanishu, ale plamy są nadal.

2016-05-19 14:12

Czytałam, aby takie plamy potraktować wodą utlenioną. Staram się zapierać od razu, ale nie zawsze mi się udaje. Mydełko Beckman też czasami daje radę. Ale nie powiem, bo część ubranek po prostu już się nie nadaje i tyle. Ma to chyba trochę związek z materiałem z jakiego wykonane jest ubranko. Bo z niektórych schodzi bez problemu, a z niektórych za nic w świecie.

2016-05-15 21:11

U nas wygląda to tak, że staram się od razu zapierać i wtedy nie ma problemu z plamami, a gdy nie mogę tego zrobić od razu, to wieczorem pod lodowata wodę z mydłem i tez mi wszystko fajnie schodzi, bez żadnych odplamiaczy (zwykłe mydło albo szare jeszcze lepiej). Unikać ciepłej wody, bo tylko utrwala plamy. A śliniaki fartuszki są rewelacyjne, ale my may jedną sztukę i zdarza się, że po praniu nie wyschnie i trzeba używać zwykłych, które już tak nie chronią :/

2016-04-01 10:09

My też zapieramy odrazu jeśli zdaży się nam uplamic ubranko ale niestety wszystkiego sprac się nie da i później brzydko wszystko sarzeje ....

2016-03-30 15:08

greendream, ja tam nie zapierałam od razu po tym, jak synek upaprał się marchewką i później były plamy, ktore nie chciały zejść to moczyłam ubranka w Vanishu i wszystko pieknie schodziło :)

2016-03-29 15:49

ja stale sie zmagam z plamami po sokach marchewkowych i samej marchewce....masakra...te plamy nie schodza jesli nie zareaguje w miare szybko... a wiadomo ze od razu czlowiek nie pomysli o przepraniu wdzianka...bo wes dziecko piec razy rozpinaj z bodziaka xD ...fartuszko śliniak tez mamy... taki fajny z tesco :D jestesmy mega zadowoleni ale dla bezpieczenstwa dowalan pod to wszystko pieluche tetrową XD jakby coś gdzieś niechcący sie przedostało.... a plamy u mnie...niestety nie sprały sie :(

2016-03-26 18:40

Pewnie na pewno będzie duży wybór i rozmiarówka, fajna i praktyczna rzecz naprawdę polecam .

2016-03-25 21:21

E.Machulak - otworzył się link - dziękuję baaaardzo :) do tesco też się w poniedziałek wybieram więc zajadę :)

2016-03-24 22:45

Ja taki kupilam w tesco