Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Butelka plastikowa czy szklana

Data utworzenia : 2015-12-03 17:41 | Ostatni komentarz 2022-09-06 12:53

Patrycja.Kielbasa

13777 Odsłony
397 Komentarze

Witam, Jak uważacie jaka butelka jest najlepsza dla maluszków szklana czy plastikowa?

2022-09-06 12:53

Jeśli butelka dla maluszka to tylko szklana ! Łatwa w utrzymaniu czystości nie przesiąka zapachami mleka . Szybko można ją umyć nie odbarwia a plastik śmierdzi po czasie trudniej pozbyć się zapachu po mleku. Szkło jest wytrzymałe więc nie obawiałam się że się potlucze . 

2022-09-06 12:42

my mamy szklane i powiem wam ze sa to nasze ulubione butelki kilka razy spadła i miałam już chochliki w oczach ze bedzie źle;( ale butelka cała;)  po dłuższym uzytkowaniu minus dla naszej wody z kamieniem;( ale włożyłam butelke na chwile z kwaskiem i kamień zszedł z rantów;)

dużo dłuższa trwałosć niż plastikowych myją sie dużo lepiej ale są jednak nieco cieższe, jak dla dziecka ... no cóż producent osrtrzega aby malucha ne zostawiać samego z butelką wiec tak czy siak rodzic jest potrzeby ;0 

2022-09-05 22:31

Ojej ja tak bardzo nie lubię tych plastikowych, bardzo szybko śmierdzą. Owszem są ciężkie ale nie na tyle żeby dziecko sobie nie poradziło z tym trzymaniem, no i lepiej się myją niż te plastikowe. Ja wolę szklane niż plastikowe 

2022-09-05 20:52

Zawsze te plastikowe można wymienić częściej ale wiadomo to są koszty. Że szklanymi to właśnie trzeba uważać i są też cięższe więc jak dziecko pije samodzielnie to lepiej jednak może te plastikowe się sprawdza ;)

2022-09-04 22:56

Anaaa patrz na butelki w sklepie bo czasem są takie które są wykonane z cieńszego szkła ale te z Lovi są naprawdę solidne i warte zakupu 

2022-09-04 10:26

O to super :) przed zakupem szklanej butelki miałam największe lęki przed tym czy zaraz nie będę zbierać kawałków szkła :D 

2022-09-03 23:50

Anna mu mamy szklana bardzo długo i nie raz nie dwa spadła i nic się z nią nie stało to jest na tyle grube szkło że naprawę trzeba mieć dużego pecha żeby się coś z nią stało 

2022-09-03 15:21

Na razie używałam tylko plastikowych, chociaż szklane bardzo mi się podobają. Pytanie do dziewczyn użytkujących szklane butelki: zdarzyło się wam taką stłuc? :)