Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

placz podczas karmienia butelka?

Data utworzenia : 2015-12-02 15:39 | Ostatni komentarz 2015-12-13 13:11

Marzenka518

4161 Odsłony
20 Komentarze

Witam wszystkie mamy,moj watek dotyczy karmienia butelka a mianowicie placz oraz prezenie sie malucha podczas jedzenia. Moj synek ma 6 miesiecy i podczas karmienia placze i sie prezy mimo tego,ze jest glodny. Jest alergikiem pije mleko Bebilon Pepti. Takie posilki sa bardzo uciazliwe dla malenstwa jak i dla mnie, Fabianek jest ciagle glodny bo nie dojada,czy ktoras z mam miala taki problem?Prosze o podzielenie sie Waszymi doswiadczeniami.

2015-12-02 20:40

A inne stałe posiłki dziecko je normalnie ?

2015-12-02 20:40

Może coś mu nie odpowiada w butelce albo coś ze smoczkiem? Nie wciska wam się smoczek podczas karmienia? Bo czasami tak się zdarza i dziecko właśnie może się irytować. Albo po prostu ma "wstręt" do mleka. Nieraz jest tak, że dziecko nie chce pić mleka i warto je odstawić na 2-3 dni i zamiast mleka podać chociażby kaszkę i sprawdzić za ten czas czy dziecko dalej będzie płakało

2015-12-02 20:25

maly pije to mleko od urodzenia wiec raczej mleko jest ok, probowalam zmiany butelek,smoczkow,zmienialam pozycje do karmienia i nic nie pomagalo dlatego stad moje pytanie kierowane do Was dziekuje za porade

2015-12-02 20:01

Może to jest problem związany z butelką. Gdy smoczek ma za małe lub za duże dziurki to dziecko się irytuje podczas jedzenia. Proponowana bym smoczek z zaworkiem antykolkowym po to prezencie może być związane z pilykaniem powietrza podczas karmienia. Polecam butelki Medica Plus ze smoczkiem z zaworkiem odprowadzajacym powietrze. Moja córka bardzo się irytowalo gdy ze smoczka leciało za mało płynu. Jeszcze jest możliwość, że same mleko nie odpowiada dziecku.