Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (532 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-08-09 01:32

Konto usunięte

134573 Odsłony
1841 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2013-04-28 13:25

mój syn pił juz : nan, bebiko, bebilon, gerber i nie bardzo mu pasuja. zadnego nie chce pic. poznał mleko mamy to nic dziwnego :) a jak byl w szpitalu dawali mu bebiko i pil bardzo ladnie . zalezy od dziecka chyba. bo na forach czytałam, ze po bebiko strasznie dzieci ulewaja a nasze nie mialo tego problemu :)

2013-04-17 07:36

my pijemy bebiko bo inych niechciał pic

2013-04-09 11:55

Bebilon Ha mi również zalecono ale musielimśy kupić normalnie w sklepie, ale na Pepti jest już recepta i w listopadzie płaciliśmy za puszkę 7 zł jeszcze

2013-04-09 11:32

Proud Mommy popatrz jaka przebitka ceny.U nas bez recepty 26 zł,chyba że się teraz coś zmieniło.No ale jest różnica

2013-04-09 08:21

Moja córcia kiedy przeszła na mleko modyfikowane też uznano że ma na nie alergie i wtedy lekarz polecił mi zakup Bebilonu Ha i z tego co pamiętam jest to mleko na receptę i wychodziło zdecydowanie taniej bo około 11 złoty za puszkę więc może warto kupić. Później przeszliśmy na mleko Hipp, troszkę droższe, ale córce odpowiadało, a kiedy pojawił się Gerber to już w ogóle był strzał w dziesiątkę, z nim zostaliśmy do końca.

2013-04-08 09:07

Smakiem się różnią wszystkie mieszanki od siebie ale składem,ilością witamin to chyba nie. Sprawdzę jak będę w sklepie składy poszczególnych mieszanek tzn bebiko bebilon i nan

2013-04-08 08:37

Patuszka być może masz rację, ja dowiadywałam sie poprzez infolinię na temat tych dwóch mlek, jak próbowałam pepti i faktycznie nie był słodki w porównaniu do Bebiko. Podobnie jak ty staram się unikać słodzonych potraw, bynajmniej te które ja robię podobnie jest z solą.

2013-04-07 21:54

Anita, nie mogę się niestety z tobą zgodzić jeśli chodzi o informację dotyczącą tego że bebilon i bebiko się od siebie nie różnią. Sama próbowałam obydwóch i bebiko jest bardzo mocno słodkie, bebilon jest słodki ale nie aż tak mocno. Ja właśnie dlatego zdecydowałam się na bebilon a nie bebiko. Małego odstawiałam od piersi jak miał rok, wtedy też przechodziłam na mm, wcześniej rozszerzając mu dietę cały czas zwracałam uwagę na to aby nie wprowadzać nie potrzebnie słodyczy i produktów dosładzanych i słodkich. Dlatego zdecydowałam, że bez sensu to zniweczyć i wprowadzić słodkie mleko. To jest oczywiście moja opinia, każda mama ma swoją i sama decyduje o tym jakie mleko wprowadzi. Najważniejsze to wprowadzając mm obserwować malucha, czy nie ulewa, nie boli go brzuszek, nie ma problemów z kupką lub nie pojawiła się wysypka- to są najczęstsze przyczyny konieczności zmiany mleczka.