Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Niekapek - podawanie mleka?

Data utworzenia : 2013-03-25 12:22 | Ostatni komentarz 2015-10-03 12:32

Aniss

21401 Odsłony
23 Komentarze

Dzień dobry. Moja córeczka ma 15 miesięcy, słyszałam że dziecko powinno już pić z niekapka z czym moja córeczka dzielnie sobie radzi, słyszałam również o tym iż mleko powinno być podawane w niekapku pytanie moje dotyczy czy są to specjalne niekapki przeznaczone do mleka? Pisałam do firmy "A...t" jednak tam się dowiedziałam ze kubeczki są przeznaczone tylko do soczków i wody nie do mleka;/ Polecili zapytać się w “Smyku” jednak i tam kiedy zapytałam o to ekspedientkę po prostu się zdziwiła i powiedziała, ze pierwszy raz słyszy o kubeczkach do mleka i mówiła ze mleko powinno podawać się w zwykłych butelkach ze smoczkiem. Kolejne pytanie to nocne karmienie, czy w nocy również powinnam podawać mleko z niekapka?, moja córeczka jest w czasie ząbkowania, gdzie mocno to przeżywa i często w nocy płaczę przez co odzwyczajanie od nocnych karmień postanowiłam przesunąć na trochę później. Pozdrawiam mama Klaudii

2015-10-03 12:32

Ja także zostałam zmuszona przejść na niekapki. To akurat byla miłość od pierwszego wejrzenia. .

2014-07-26 09:55

To było już jakiś czas temu, jak pisałam mała miała nieco ponad rok wówczas napisałam również do Lovi i to był mój pierwszy post tutaj ;) szybka odpowiedź redakcji jak i innych użytkowników forum, z butelkami to było różnie najlepiej mleko smakowało jednak z butli chociaż przyznaje ze z niekapków też kaszka z łatwością leciała ( kiedy wyjeło się silikonową uszczelkę- gorzej z czyszczeniem) Butelki używaliśmy przez długi czas ale do koszek na dobranoc, potem odstawiliśmy na rzecz kubka ze zwykłymi rurkami, warto jednak kupić te grubsze dostępe np. w Ikea Rurki super się sprawdzają przy dzieciach które mają skłonność do pleśniawek czy Aft

2014-07-25 21:37

My butle odstawilismy okolo 2 roku zycia i pozniej podawalam corce mleko w zwyklym kubku.

2014-07-25 10:40

Hmm to dziwne. Anita a z Lovi córeczka nie chce pić? Bo z tych Lovi można chyba podawać mleczko.

2014-07-25 09:44

Zapewne tak ;) ja pisząc do firmy Avent poprzez Czat na stronie dowiedziałam sie ze kubeczki nie są przeznaczone do mleka nie wiem czemu, moze ze wzgledu na utrudnienie w czyszczeniu ustników

2014-07-24 21:53

Jeśli dziecko lubi niekapki to warto podawać z nich też mleczko. To jest lepsze dla ząbków i zgryzu.

2014-07-24 20:24

A przelatywał kleik przez te kubeczki? przecież one maja strasznie maleńkie dziurki w ustnikach,

2014-07-24 13:32

ja mam niekapki z aventu i mój synek tylko z nich pije mleko i do tego zagęszczane kleikiem.