Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Mleko następne - czy musi być tylko jedno?

Data utworzenia : 2015-08-25 21:48 | Ostatni komentarz 2016-02-24 18:23

ania88

2277 Odsłony
10 Komentarze

Niedługo czeka nas przejście na mleko następne. nie wiem jakie wybrać i zastanawiam się, czy muszę wybrać tylko jedno? Czy dobrym rozwiązaniem będzie podawanie do picia np. Bebilonu, a kaszki i kleiki mieszać z mlekiem Hipp? Oczywiście jeśli dziecko obydwa będzie dobrze tolerowało.

2016-02-24 18:23

Karmie mlekiem Bebiko a kaszki je mój synek nestle.... U nas nic złego się nie dzieje

2015-12-29 22:09

Znam bebilon, córka go pila i jak na początku (już w szpitalu ) go zaakceptowała to kontynuowalam az zaprzestala w ogóle mm. Ale kupowałam tez kaszki mleczne, które były na innych mlekach i dziecko je tolerowalo.

2015-09-13 22:19

Ania to jak taka sytuacja ma u Was miejsce to nie kombinuj tylko dawaj jeden Bebilon i już :-).

2015-09-13 21:38

tez bym została przy Bebilonie,jeżeli służy to znaczy,że jest ok a jakieś witaminy ważne dla rozwoju przecież ma :)

2015-09-13 21:18

Ania Bebilon też nie jest złym mlekim. Na polskim rynku nie ma złych mlek i każde jest dla dziecka odpowiednie. Jeśli juz jesteście przy Bebilonie to ja bym została przy tym mleku.

2015-09-13 20:46

Zaczęliśmy od mleka Hipp i małemu smakowało, ale pojawiły się problemy z brzuszkiem, więc zmieniliśmy na Bebilon. Problemy były nadal, okazało się, że mały ma nietolerancję laktozy i kropelki Delicol pomogły, ale mleka już nie zmieniałam, zostaliśmy przy Bebilonie. Hipp ma dobre opinie, nie jest tez tak naszpikowany witaminami jak Bebilon, dlatego chciałam go jakoś przemycić do diety dziecka :) Muszę to jeszcze przemyśleć...

2015-09-11 22:31

Ania ja też polecam Ci używanie cały czas jednego mleka. Na pewno jest to dla dzieciaczka lepsze. A po co mieszać jeśli jedno pasuje. Jesli chodzi o kaszki to ja wybieram te mleczne i dodaję tylko wodę. W nich już jest zawarte mm, więc nie trzeba go dosypywać. A jeśli wyberzesz kaszki bezmleczne to rób je na tym samy mleku, które maluszek pije.

2015-09-11 15:23

Dzień dobry. Najczęściej zalecamy kontynuację mleka tej samej firmy, jeżeli było dobrze tolerowane. Przewód pokarmowy niemowlaka dojrzewa i jest jeszcze dość wrażliwy na zmiany. Jeżeli mleko jest dobrze tolerowane to lepiej nie zmieniać producenta i nie narażać dziecka na kolejne przyzwyczajanie się. Z kaszką jest inaczej, ponieważ dziecko zjada ją w mniejszej ilości. Można dawać tej samej firmy ale można też urozmaicać o inną, jeżeli będzie dobrze tolerowane. Zawsze najbezpieczniejszy jest Sinlac. Pozdrawiam