Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Temperatura mleka modyfikowanego

Data utworzenia : 2015-06-29 06:10 | Ostatni komentarz 2015-07-18 10:33

Euforia

28614 Odsłony
37 Komentarze

Nie wiem czy taki wątek juz istnieje (nie znalazlam). Jaka powinna byc temperatura mleka modyfikowanego zebym mogla podac dziecku? Jak sprawdzam na nadgarsku ciagle mi sie wydaje ze to mam za cieple (moze dlatego ze mam wiecznie zimne rece i przedramiona tez czasem). przeczytalam na internecie ze powinno miec temp. 36 stopni.. sprawdzam termometrem (specjalnym do posilkow) i te 36stopni to jak dla mnie to to mleko jest zimne :/ a nie chce podawac dziecku zimnego mleka... Jakie ono ma byc letnie czy chlodne czy cieple? Ja juz nie wiem.. przy kazdym przygotowaniu mam ten sam problem... Czy czasem nie oparze dziecka albo czy nie ma mleka za zimnego...

2015-07-18 10:33

E.Dylag masz racje, ale rożne przypadki chodzą po ludziach..

2015-07-17 02:34

Człowiek o zdrowym rozsądku w życiu dziecku kranówy nie poda :) bo sam jej też nie pije

2015-07-17 00:08

a co dopiero gdy podana jest kranowa a rury czyszcza w miescie..przeciez to czasem nawet brudna woda leci!!

2015-07-15 22:32

Woda z kranu? Sama bym się napiła, a co dopiero podać dziecku. W takiej wodzie, może być wszystko, a nawet więcej. Oprócz tego, że taka woda jest twarda, może mieć bakterie, których być nie powinno. Ale wiadomo od ujęcia wody czy zbiorników do odbiorcy, czasami jest kilka- kilkanaście bądź kilkadziesiąt kilometrów. Woda czasami płynie przez kilka dni, co powoduje, że zaczynają w niej rozwijać się bakterie. Ponadto często jest tak, że wyniki badań na ujęciu wody czy zbiornikach są w normie, a woda u odbiorcy jest z bakteriami ponad normę. A to dlatego, że często instalacje zewnętrzne i wewnętrzne, za które odpowiedzialni są zarządcy i my są w złym stanie.

2015-07-14 10:51

woda prosto z kranu? nie ma opcji! !!!! aczkolwiek co do temp mleka to w upalne dni córcia cieplego pic nie chciała mleko przygotowane chłodziłam w zimnej wodzie

2015-07-04 21:11

Kranowa dla dziecka prosto z kranu o nie nie odważyła bym się podać mojej córci takiej wody zawsze mam przygotowana w zsnadrzu :-)

2015-07-04 14:50

Ja też daje przegotowaną :)

2015-07-04 14:34

To na drugim końcu Polski ja jestem bliżej Poznania i Wrocławia chociaż to raczej ze 100km jak nie więcej. Jakby nie było ja wodę przygotowaną podaje dziecku