Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Przepajanie wodą

Data utworzenia : 2015-06-20 12:32 | Ostatni komentarz 2015-09-13 15:35

Euforia

5338 Odsłony
57 Komentarze

Dziewczyny jak powinno wygladac przepajanie woda dziecka miesiecznego karmionego mm? Moze to troche dziwne pytanie ale chcialam sie dowiedziec czy jesli dam dziecku napic soe wody to za 5min moge mu dac mleko badz od razu bo strasznie placze... Czy to musza byc odstepy czasowe?

2015-09-09 12:12

Dominika przynajmniej ja tak myślę, bo pół godziny to dużo czasu. A jak maluszke Ci potem ładnie zjada to co ma zjeść to nie widzę problemu.

2015-09-09 11:41

a ja myślałam że to sie zalicza przed :) to dobrze że mnie uświadomiłaś bo sie zastanawiałam czy dobrze robie.. :) Kacper tez się troche bawi smokiem przy piciu, a jak mleko to wcina, nie da mu sie zabrać. jak mu daje wodę do picia i odbije z ulanem to ulewa mleko zamiast wody..

2015-09-07 23:45

I w dodatku gdy przychodzi do picia cieplego mleka woda nawet w trakcie jest potrzebna, dlatego j nas karmienie czasem trwa dlsc dlugo bo Cela musi w trakcie odbic pobawic sie chwile smokiem i dopiero konczy butle, bo tak na hop siup to pol butelki y wypijala tylko.. nie wiem czy do rze robie ale chyba najważniejsze ze dziecko wypija butelke

2015-09-07 23:41

Dominika pół godziny przed to nie jest przed karmieniem, ale raczej pomiędzy karmieniami. Dziecko można przepajać i normlane jest to, że jak dziecko wypije swoją porcję mleka to nie będzie chciało wody, bo mleko też jest płynem i gasi pragnienie. Raczej nie należy dawać wody tak bezpośrednio przed karmieniem ( ok 5-10 min ) bo wtedy brzuszek się napełni i dziecko znowu nie będzie chciało jeść. Ale to też wszystko zależy od dziecka bo może być też tak jak w przypadku dziecka xaniab :)

2015-09-07 23:32

W naszym przypadku czasem nie ma mozlkwosci nie dac Celi wody przed przygotowanym juz posilkiem, posiłki mkga zawsze poczekac wazne aby zaspokoic pragnienie, bo jak Cela spragniona to zla !;)

2015-09-07 23:07

a ja znowuż daje przed karmieniem, poł godziny albo i godzinke przed. po to mi nawet nie ruszy bo jest najedzony i co chwile ulewa mlekiem wiec nie dowalam mu jeszcze wody

2015-09-07 22:36

My dajemy picie ale nie przed karmieniem bezposrednio. Tylko po karmieniu jakis czas daje jej wode lub herbatke zeby lepiej jej bylo z wyproznianiem. I duzo pije gdy jest goraco i dobrze bo sie nawadnia.

2015-08-12 20:38

Ewa u nas takze cora sie poci bardzo na pleckach..