Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Cena mleka

Data utworzenia : 2015-06-11 20:42 | Ostatni komentarz 2015-11-25 23:56

Sandra -0

3888 Odsłony
29 Komentarze

Moje drogie mamy kupuje mleko enfamil w jednej z aptek internetowych nie wiem czy nazwę mogę wymienić. ? I chodzi mi o to z czego wynika tak znaczna różnica w cenach? . Ja za paczkę w kartoniku 1200 g place 65 zł, w sklepach po pierwsze nie ma rąk ich paczek a po drugie 800 g kosztuje 60 zł i z czego ta różnica. ? Jak podawała bebilon to różnica na paczce była 10 zł Carrefour zaś w biedronce za 1000 g takiej cenie jak w tej aptece za 1200.

2015-06-11 22:31

jak tylko uda nam się przypasować mleko maluszkowi to warto polować na promocje. Ja z własnego doświadczenia magę napisać, że w mojej miejscowości na pewno nie opłaca się zaopatrywać w mleko w aptece, bo strasznie drogo wychodzi. http://www.promobaby.pl/kategoria-zywnosc.html Bardzo fajna stronka, bo w jednym miejscu jest opisane w którym sklepie jest właśnie promocja.

2015-06-11 22:02

Sandra niestey są takie różnice w cenach. Ale mamy tą możliwość i możemy zakupić produkty taniej przez internet. Warto kupić więcej rzeczy za określoną kwotę, aby nie płacić za wysyłkę.

2015-06-11 21:49

Sandro ja najczęściej kupuje nie tylko mleko ale również inne rzeczy dla synka kiedy widzę że jest promocja w sklepie. Jeżeli cena jest niska to warto w miarę możliwości zrobić sobie zapas aby nie przepłacać później. Nie tak dawno Tesco miało bardzo dobrą cenę mleka -Bebilon którym karmię synka i kupiłam kilka opakowań. Jest już wątek dotyczący aptek internetowych i z tego co czytałam to mamy bardzo chwalą sobie zakupy właśnie w aptekach internetowych. Moim zdaniem jeżeli jest możliwość to nie ma sensu przepłacać. http://lovi.pl/pl/forum/13/4225/1

2015-06-11 21:08

Ja tez kupuje w aptece internetowejtam jest najtaniej. Zato w stacjonarnej masakra taka drozyzna..

2015-06-11 20:58

Różnice cenowe wynikają z kosztów transportu, bo do sklepu takie mleko musi zostać dowiezione i ogólnie rozwiezione po wszystkich sklepach danego dyskontu, a to rodzi koszty, więc koszty rosną. W aptekach internetowych ten koszt wysyłki już pokrywa kupujący i jedynym kosztem jaki ponosi dystrybutor (apteka internetowa) jest dowóz do magazyny apteki. Poza tym im większa sieć sklepów tym może zaoferować niższą cenę, co nie zawsze się sprawdza. Zazwyczaj większość rzeczy dostępnych w sklepach i aptekach internetowych jest o wiele tańsza niż w sklepie stacjonarnym. Wszystko zależy też od polityki sklepu, popatrzmy np. na cenę pampersów Mega Box, w sieci carrefour taka paka kosztuje zazwyczaj 100zł (bez groszy), a w tesco 80zł w cenie regularnej. 20zł to jednak spora różnica, a ostatnio to nawet za 70zł kupiłam w tesco.