Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Kupki a mleko modyfikowane

Data utworzenia : 2015-05-24 14:55 | Ostatni komentarz 2015-05-25 14:15

Euforia

4907 Odsłony
7 Komentarze

Czy Wasze pociechy też mają trudności ze zrobieniem kupki gdy karmicie je mlekiem w proszku? Jak sobie z tym radzić. Mój maluch wygina się na wszystkie strony, płacze, puszcza bąki a kupka nie chce wyjść...

2015-05-25 14:15

Zapraszamy do lektury artykułu "9 rad na zaparcia po mleku modyfikowanym" http://lovi.pl/pl/karmienie-butelka/607 oraz o przeniesienie wymiany komentarzy do wątku pod nim, ten zamykamy.

2015-05-24 22:31

Dokładnie, każde dziecko może zareagować inaczej na dane mleko. U nas nie było problemu z zatwardzeniem po mleko. Początkowo podawałam Nan - nie było po nim zatwardzenia ale zielona kupka. Postanowiłam zmienić na Hipp - przekonywał mnie skład . Do dziś synek pije mleko z Hippa - dobrze je zaakceptował i nie było żadnych problemów z kupką nigdy. Faktycznie jeżeli dziecko ma problemy z kupką po mleku to również rozpatrzyłabym zmianę mleka. Na zaparcia dobre też są probiotyki. Choć tu bym skonsultowała ich podanie z lekarzem, nie wiem ile ma Twój maluszek.

2015-05-24 21:19

E. Dylag ja od początku karmię synka właśnie Bebilon Pronutra i nie mamy żadnych problemów z brzuszkiem ale każde dziecko jest inne i należy indywidualnie dla każdego dobierać mleko modyfikowane które najbardziej będzie mu służyć. Ja widząc że dziecko ma problem z wypróżnianiem przez dłuższy okres czasu zastanowiłabym się nad zmianą mleka - polecam Ci zakup mleka w małych saszetkach- niektóre firmy sprzedają takie jednorazówki - aby nie wydawać pieniędzy na duże opakowania mleka. Co do opinii na temat MM to każda z nas ma swoje zdanie na temat różnych mlek i musisz sama wypróbować jakie Twojemu dziecku będzie odpowiadało. Polecam Ci artykuł: http://lovi.pl/pl/bottle-feeding/607

2015-05-24 20:36

Nie nie mieszałam. Mieszałam tylko przy zmianie 1 na 2. Lekarz mi mówił,ze nie ma potrzeby mieszać. U nas Bebiko,Bebilon,Nan strasznie zatwardzały. Hipp okazał się idealny :) Ma probiotyki to pewnie dlatego kupka lżejsza :)

2015-05-24 20:00

po moich doświadczeniach to mi się wydaje że bebilon zagęszcza kupę a bebiko rozluźnia możesz próbować bo każde dziecko jest inne i inaczej reaguje.

2015-05-24 19:34

Daje bebilon pronutra 1.. I nie wiem czy mam zmienić na inne mleko.. a jak zmieniałaś mleczka na inne to powoliodstawialaś stare (tzn mieszałaś z nowym czy od razu na nowe przeszłaś?) A Ty roxi133 jakie mleko podajesz?

2015-05-24 14:57

Mój nie mógl zrobić,bo mu mleko nie pasowało..Próbowaliśmy 3... Czwarte mleko dopiero pomogły i kupki juz nigdy nie były robione z jakims problemem wręcz od tamtego momentu nie ma zaparć.. A meczył się okropnie aż wył w głos.. A jakie mleko dajesz?