Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

zatykające się smoki w butlce

Data utworzenia : 2015-03-21 12:56 | Ostatni komentarz 2015-07-29 23:15

konto usunięte

8634 Odsłony
77 Komentarze

witajcie, mam mały problem odnośnie butelek lovi i smoczków 0+ zdarzyło mi się kilka razy podać mleko modyfikowane małej - bo ciągle karmię piersią lub jej pokarm odciągam i niestety doszło do kilku przykrych incydentów dotyczących smoka - mianowicie smoczek zatykał się, musiałam brać do do buzi, wciągać z nim powietrze aby się odetkał, potem koniecznie musiałam przemyć smoka, i tak chyba z trzy razy się zdarzyło podczas jednego karmienia, czy to znam abym wymieniła smoczek w butelce? chociaż smoczek był kupiony zaledwie kilka dni temu.. czy zdarzyła się u was kiedyś taka sytuacja?

2015-03-21 22:46

nie miałam z tym problemu. a czy jak podajesz swoje mleko z butelki to też tak się dzieje czy tylko czy przy mm.

2015-03-21 22:04

i dzis wlasnie tak zrobilam - zamocno zakrecilam i mala az wessala smoka..

2015-03-21 16:43

Nigdy nie miałam takich problemów jak podawałam same mleczko. A tak jak pisze Samanta - mleczko jest dobrze rozmieszane? Pamiętaj też, żeby nie zakręcać za mocno nakrętki, bo wtedy maluch zassie za bardzo smoczek i mleczko nie będzie płynąć.

2015-03-21 15:22

Samantka dydek jest wlasnie czyms zatkany

2015-03-21 13:18

Za mocno zakrecasz butelkę albo masz sklejony ten wentylek (dziurkę), z której uchodzi powietrze podczas karmienia. Może też tak być, że mieszanka się nie rozmieszala dobrze i porobiły się grudki..