Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Mleko kozie od 9 msc - czy mogę?

Data utworzenia : 2015-02-27 22:49 | Ostatni komentarz 2015-05-27 21:56

aaasik1

3203 Odsłony
11 Komentarze

Witam, mój synek ma 9 msc, karmię go piersią, jednak od ok 1,5 msc dokarmiam go mm (Bebilon 2 Ha), po prostu mam za mało mleka, mały miał spory spadek wagi, zanim doszliśmy, o co chodzi, nie spał w nocy (myśleliśmy, że to przez ząbkowanie), a od kiedy dokarmiam go mm, wszystko wróciło do normy. Mały jest trochę alergiczny, ja nie jem mleka krowiego i jego produktów, natomiast mam sprawdzone mleko kozie - bezposrednio od kozy, karmionej zdrowo. O mm czytałam, że jego zdrowotność to temat przereklamowany, stąd moje pytanie - czy mogę podawać synkowi mleko kozie już teraz? Czytałam, ze od roku, ale czy te 3 msc coś zmienią? Proszę o radę

2015-02-28 09:57

http://lovi.pl/pl/forum/8/1794/1 - Tutaj mamusie wypowiadają sie na temat koziego mleczka, kiedy i w jakiej postaci podawały swoim maluchom :)

2015-02-28 06:21

Moja ciotka podawala od 9 miesiaca mleko krowie. Kazdy ma inne zdanie na ten temat jak i pediatrzy nie zalecaja. Maly wczesniej mial straszna anemie, byl po prostu przezroczysty. Teraz nabral kolorow wlasnie po mleku krowim. Moszesz dac dziecku sprubowac ale po troszeczke zeby zobaczyc jak bedzie reagowal. Ewentualnie przeczekasz te 3 miesiace.

2015-02-27 22:56

Dziś rozmawiałam z koleżanką, która karmiła dziecko piersią do 9miesiąca by następnie przejść na kozie mleko, pomimo niezadowolenia pediatry w tym temacie postawiła ją przed faktem dokonanym. W kwestii czy możesz zapewne wypowiedzą się doświadczone mamy..Choć skoro intuicyjnie czujesz, że to już czas to nie ma co się wstrzymywać z tymi 3ms.