Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Jaki powinien mieć kolor kupki po mleku modyfikowanym?

Data utworzenia : 2015-02-13 21:19 | Ostatni komentarz 2023-07-20 14:22

K.Czapiga

67814 Odsłony
146 Komentarze

Moje dziecko na piersi było tylko miesiąc, później zaczęłam mu podawać mleko Nestle Nan Pro 1 było wszystko w porządku przez 2-3 tygodnie ale później zaczęła się gehenna. Dziecko zaczęło robić kupy o kolorze ciemno szarym później zmieniły się w zielone, podawałam dziecku mleko w odpowiedniej temperaturze kontaktowałam się z kilkoma lekarzami w tej sprawie ale każdy mówił, że to jest spowodowane mlekiem ale, że odradzają zmianę jak dziecko nie ma innych objawów i dobrze przybiera na wadzę. Dodawałam różne probiotyki ale nic się nie zmieniło. Sama już nie wiem czy powinnam zmienić mleko czy mam wierzyć w naszą służbę zdrowia- chodź tyle się o nich słyszy może wy mi coś doradzicie. Czekam na wasze komentarze i porady dla mnie.

2023-07-20 14:22

Idziemka u mnei to nawet mleko pije jakos dziwnie bo ją dziasła chyba bolą;( ale to zakażdym razem jak idą zabki o jedzeniu to nie wspomnę bo czy ząbkowanie czy też nie to kiepsko zjada;(

2023-07-20 11:07

u mnie nie ma problemu z piciem wody, w ciągu dnia pije jej dość sporo:p ale jedzenie jej coś gorzej idzie, ale na dziąsłach ma takie ranki od wyrzynających się trójek więc pewnie stąd ten brak apetytu bo ją pewnie bolą;/

2023-07-16 22:12

Ja do 8 miesięcy karmiłam piersią ale teraz dodatkowo daje mm bo syn nie chce pić wody :( od razu zaczął inaczej załatwiać się bo jednak nie mam tyle już mleka ile dziecko potrzebuje w takie upały.. 

2023-07-16 17:25

Moj ma 10 miesięcy i właśnie po mału sie odstawiamy , na dzień nie bierze już cyca w nocy jeszcze dalej wstaje 

2023-07-16 16:50

Ja do 6msc wszystkie 3 córki tylko kp. Potem z czasem już RD i mm też zaczynałam podawać żeby jednak po mału nastawiać się na odstawienie

2023-07-10 09:17

Mój ma 8 miesięcy I nie doqkarmialam wcześniej mm bo syn nie tolerował butelki. Od 2 tyg pije to kiedy dałam.synowi po karmieniu piersią to nie chciał pić.. Może parę łyków wziął..  wystarcza jemu moje.. tylko tak był przyzwyczajony bo 8 miesięcy nie był dokarmiany mlekiem tylko jadł dania stałe/przekąski. Duża ulga jest teraz kiedy mogę podać mm lub kaszkę z butelki

2023-07-08 20:57

Dziewczyny a Wy naprawde macie tyle mleka jeszcze żeby wykarmić takie duże dzieci? Moja w nocy była tylko na cycu ( karmie ją 3x ) ale jak ma mało mleka to się drze i drze dopóki nie stanie mm żeby sobie pojadla. W ciągu dnia mamy rano kaszkę, cyc, obiadek, cyc, musik owocowy i butelką mm z kaszką na noc żeby sobie pojadla i spała dłużej. Wodę w ciągu dnia pije ładnie. Na szczęście z tym nie mamy problemu. 

2023-07-06 14:30

Paula u nas tak samo poza tym , że syn dalej nie chce pić wody ;(