Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Ilość mleka wraz z wiekiem!

Data utworzenia : 2015-01-05 15:18 | Ostatni komentarz 2016-03-25 21:17

Marlena.Gren

4835 Odsłony
31 Komentarze

Moja córeczka kończy 8 miesięcy a nadal wypija na jeden raz tylko 125 ml mleka czy powinno mnie to martwić wygląda bardzo dobrze waży ponad 9 kg?

2015-01-09 21:16

Moja 6 miesieczna wypija dopiero teraz 120, gdy wcisne w niż 150 to zaraz wszystko ląduje na bluzce. Więc dałam sobie spokój jeżeli nie chce więcej to znaczy że tyle jej wystarcza. Zupki natomiast potrafi zjeść o wiele więcej niż mleka - widoczne jej bardziej smakuje. Synek koleżanki w tym wieku wypijał 210ml - każde dziecko jest inne. Jeśli ci przybiera na wadze jest ok.

2015-01-09 21:15

Marlena. Gren mój synek gdy był w wieku twojego dzicka także wypijał nieco ponad 100ml. Nie powinno Cię to martwić, bo dzidzia ma dobrą wagę. Dzieci to też ludzie i tak jak dorośli jedzą mniej lub więcej w zależności od własnego zapotrzebowania i upodobań.

2015-01-09 13:54

Moja córka też tyle wypijała jak była mała. Teraz ma 20 miesięcy i wypija 210ml. Jeśli przybiera dobrze to to jest najważniejsze i nie ma się czym przejmować. Gdyby była głodna zjadła by więcej, a widocznie tyle jej starcza.

2015-01-08 20:03

Każde dziecko jest inne i każde dziecko je inaczej,jedne potrzebuje mniej jedzonka,a drugie więcej. Jeśli córeczka prawidłowo przybiera na wadze i lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń,co do rozwijania się pociechy to nie masz czym się martwić. Moja mała ma 9 miesięcy i zjada góra 140 ml mleka,do zjedzenia większej ilości mleczka jej nie zmuszam skoro tyle jej starcza,a nie więcej.

2015-01-08 18:52

Również uważam,zę każde dzieciątko jest inne.. tak,jak my, ludzie dorośli :) jeden zasyci się szybciej,inny potrzebuje więcej,żeby poczuć,że ma pełny brzuszek.. najważniejsze,ze maluch przybiera na wadze, zdrowo wygląda,nie jest osowiały :) moja córeczka zjada raz mniej,raz więcej.. z przybieraniem na wadze też bywa różnie,ale lekarze nie mówią nic złego.. nie ma sie co tym martwić :)

2015-01-08 17:51

Każdy z nas jest i inny i różne ilości je. Tak samo dzieci. Najważniejsze, że dobrze rośnie i rozwija się. Widocznie tyle jej potrzeba.

2015-01-05 15:46

Moim zdaniem to ile dziecko wypija mleczka jednorazowo nie świadczy jeszcze o niczym. Ważne że dziecko prawidłowo przybiera na wadze a jeżeli je mniej a częściej to najwyraźniej tak lubi. Poza tym podejrzewam że córeczka je już jakieś zupki, deserki, kaszki więc automatycznie mleka będzie jadła mniej i ja bym się tym absolutnie nie martwiła. :)