Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Dopajanie wodą przy karmieniu butelką

Data utworzenia : 2014-11-03 16:54 | Ostatni komentarz 2014-12-14 16:49

Mlodamama

19797 Odsłony
57 Komentarze

Wiadomo, jak każda z nas przy pierwszym dziecku dopiero się uczy i z każdej strony słyszy przeróżne rady, niektóre z nich słyszymy że są dobre, a od kogoś innego że złe... Moja miesięczna córeczka jest karmiona piersią, ale też dokarmiam ją mlekiem Nutramigen, ostatnio ktoś mi powiedział że powinnam też dawać jej wodę przegotowaną lub mineralną z glukozą do picia.. Jak sądzicie? Wy podajecie wodę z glukozą? Mi się wydawało, że mleko z piersi gasi pragnienie...

2014-11-03 16:58

młoda mamo nie słuchaj takich życzliwych komentarzy. Jeśli karmisz piersią to mleko to początkowe gasi pragnienie i nie musisz podawac dziecku wody. A bron boze podawac wody z glukoza. Skoro chcesz karmic piersią to podanie czego innego niż piersi miesięcznemu dziecku będzie wiazac się z tym ze malutki brzuszek takiego noworodkawypelni się woda i dziecko będzie najedzone w pewnym stopniu i ominie karmienie piersią a tym samym piersi zaczna mniej mleka produkować bo dziecko mniej ssie. A czemu dokarmiasz dziecko mm czy masz mało pokarmu czy to jakies zalecenie pediatry.