Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Uciazliwe karmienie butelka pół rocznego dziecka!

Data utworzenia : 2014-10-18 09:46 | Ostatni komentarz 2014-10-29 17:39

D.Sypianska

6566 Odsłony
30 Komentarze

Drogie mamy Mam problem, którego wcześniej nie Miałam. Mój mały od samego początku jest na mm na butelce oczywiście i od jakiegoś czasu Gdy pije mleko to ciągnie się za uszka trze oczka,drapie się po czole. Nie było czegoś takiego wcześniej. Co robić? Trzymam mu rączki ale wtedy płacze i nie chce pić. Zabawiam go ale to tylko na sekundę pomaga. Co robić? Ma pazurki obciete a i tak jest cały podrapany bo naprawdę mocno drapie. Boję się,ze sobie coś zrobi.

2014-10-18 19:22

Tylko mleka nie podamy łyżeczka: ) asienka a jak sobie z tym radzisz? Jak jej podajesz mleko?

2014-10-18 17:30

D,Sypiańka Iza ma też pół roczku jak wiesz i mamy od niedawna również taki sam problem co Ty,mała nie chce jeść,chociaż widać,że jest głodna,kręci się wygina,nawet nie pomaga zabawianie jej,żeby choć troszkę zjadła. Przed karmieniem smaruję jej dziąsła maścią,ale to niestety nie za wiele pomaga,więc próbuję dać jej do zjedzenia coś,co podaje się łyżeczką. Judytka,chyba masz rację,że to jest czas na ząbkowanie.

2014-10-18 14:36

Judytka no w sumie.. bo ostatnio mamy właśnie z tym do czynienia. Ale co mam w takim razie zrobić? Zelami już smaruję ale tylko kilka razy na dobę można.

2014-10-18 12:29

A może to na zabki... Słyszałam ze jak dziecko ciągnie się za uszka to czas na ząbkowanie

2014-10-18 12:12

Spiacy napewno nie bo robi tak nawet tuż po obudzeniu. Też dawalam dużo ale i tak mu się to nudzi po chwili. Mleko zmieniłam już. Najpierw miał bebilon teraz ma nan i jest tak samo. Zapalenie ucha raczej nie bo nie płacze,ostatnio na kontroli też lekarz nic takiego nie stwierdził. Wcześniej pił ładnie,bez problemu a teraz niestety coś mu nie odpowiada.

2014-10-18 10:43

D.sypiańska moja corka tez nie chce jest z butelki bo wszystko jej ciekawi tylko ja znalazłam na nia sposób. Daje jej w raczke cos co grucha, grzechota. Jest to np. pudelko ze spreyem do uszu, puste plastikowe pudelko z grochem klucze. malutka butelka po próbce mydla z woda bo chlupie, zegarek cokolwiek aby miała cos w reku. Dopóki to szeleści, grucha jest ok i zjada jeśli jej się nudzi to musze mieć przygotowane cos innego pod reka. Czasami jak dziecko ciagnie się za uszka to ma zapalenie ucha ale w waszym przypadku wydaje mi się ze jest po prostu już spiace. Jeśli moje dziecko nie zje mleka podczas takiej zabawy to daje jej podczas snu. Tylko ze my mielismy male przyrosty wagowe i musiałam tak kombinować. Często jest tez tak ze dziecko odzuca mleko. Może spróboj jakiegoś innego mleka bo może mu ten smak już nie odpowiada.