Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Uciazliwe karmienie butelka pół rocznego dziecka!

Data utworzenia : 2014-10-18 09:46 | Ostatni komentarz 2014-10-29 17:39

D.Sypianska

6565 Odsłony
30 Komentarze

Drogie mamy Mam problem, którego wcześniej nie Miałam. Mój mały od samego początku jest na mm na butelce oczywiście i od jakiegoś czasu Gdy pije mleko to ciągnie się za uszka trze oczka,drapie się po czole. Nie było czegoś takiego wcześniej. Co robić? Trzymam mu rączki ale wtedy płacze i nie chce pić. Zabawiam go ale to tylko na sekundę pomaga. Co robić? Ma pazurki obciete a i tak jest cały podrapany bo naprawdę mocno drapie. Boję się,ze sobie coś zrobi.

2014-10-29 17:39

A ja ostatnio małej mleko dałam z łyżeczki,150 ml zjadła w ciągu 20 minutek,bo normalnie z butli jadła w 10 :)

2014-10-28 21:00

No niestety dalej się meczymy. Jedynie jak mąż jest w domu to mówi do małego i wtedy jest skupiony na tacie. Patrzy się na niego, uśmiecha i pije 10 razy dłużej ale ważne, że pije. A rano jak jesteśmy sami to je kaszke, później jakiś deserek..

2014-10-28 18:00

D.Sypianska a w ogóle jak idzie karmienie z butelki,rady pomogły czy dalej jest to samo?

2014-10-28 17:46

Co do pocierania uszek to cała moja 3 dzieci tak miała , Mai już przeszło ale ma 2,5 roczku ale bliźniaki nadal jak sa śpiące to strasznie się targają za uszy .

2014-10-28 17:43

Znajomej syn będąc w tym wieku tarł uszka, ale zawsze wtedy jak chciało mu się spać. U nas synek od pewnego czasu robi podobnie, ale nie przy każdym karmieniu. Ogólnie to od tygodnia nie ma już takiego apetytu, ale u nas powolutku będą pojawiać się ząbki. Więc pewnie to z tego powodu.

2014-10-28 09:18

Dziewczyny wczoraj byliśmy u lekarza że skierowaniem na uszka i wszystko jest dobrze :)

2014-10-24 20:19

Ja bym założyła dziecku rękawiczki na czas jedzenia jeśli się drapie :) można dać zabawke ale nie wykluczone ze będzie rozrabiać jeszcze bardziej, uderzać nią w główkę lub w mamę, trzeba to sprawdzić ;)

2014-10-24 10:24

mój miał coś podobnego z tym tarciem uszek itp iw cale go nie bolały uszka :) on tak po prostu się uspokajał i jak sobie tak "zatykał" uszka to było mu miło i ładnie zjadał flasie :) teraz już z tego wyrusł i sam trzyma sobie butelkę :) więc jak nie ma uczulenia i to nie swędząca skóra czy bolące uszka to nie ma się czym martwić :)