Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Smoczek do butelki 6+

Data utworzenia : 2014-10-14 18:58 | Ostatni komentarz 2015-04-19 22:17

A.Sniegulska

5111 Odsłony
13 Komentarze

Witam :) Mam pytanie powiedzcie mi smoczek 6+ do butelki oczywiście LOVI, jest średni i do kaszki. Moje pytanie czy muszę kupić 2 smoczki czy np. ten do kaszki mogę również stosować normalnie tylko do mleka i do mleka z kaszka? Nie wiem czy nie będzie to mleczko za szybko leciało czy jest to bez różnicy? Dzięki za pomoc :)

2015-04-19 22:17

Musisz mieć dwa różne smoczki, każdy smoczek jest dobrany do danego posiłku, jeśli chcesz do mleka będzie on miał inny przepływ, natomiast kaszka jest już bardziej gluciasta i musi mieć on inną dziurkę by bez problemu małemu leciało.

2015-04-16 16:29

Ja do kaszki bebiko R miałam butelkę i smoczek avent i wszystko było dobrze ,na początku synek nie radził sobie z przepływem ale później się nauczył i nie było problemu ze smoczkiem nic się nie stało nie pękł ani nic z tych rzeczy. Bardziej był problem przy butelce avetn (dostaliśmy inny model taka zlotom) tak smoczki były zupełnie inne i w ogóle się spawdzaly ,szybko się psuły.

2015-04-16 10:56

Przez jakiś czas miałam smoczek do kaszek, ale wydaje mi się,że nadaje się tylko do tych naprawdę gęstych, bo mleko z dodatkiem kaszki leciało tak szybko, że moja Mała opróżniała całą butlę w parę sekund. Poza tym szybko mi się ten smok rozwalił. Bardzo gęste kaszki lepiej podać łyżeczką.

2015-04-15 14:49

to są zupełnie dwa różne smoczki. Ten do kasze jest po prostu przecięty w kształt X i mleko najzwyczajniej się wylewa, a dziecko z pewnością nie nadąży z połykaniem. Ja miałam dwie osobne butelki, do mleka i do kaszki, z osobnymi smoczkami.

2015-04-15 14:16

Ja miałam osobne smoczki do kaszki a osobne do mleka. Przez te smoczki co używam do kaszki mleko leciało za szybko synek nie nadążaŁ łykac bo mleko leciało samo nie musiał ssać co powodowało że był cały mokry większość mleka mu się wolała a on był głodny i zły. Te z krzyżykiem są do bardziej gęstych kaszek musisz spróbować jak szybko będzie leciał pokarm ,jest to dość spora dziurka . Mi też zajęło dopasowanie smoczkow bo niby do kaszki ale nie odpowiada dziecku bo nie chce mu lecieć

2015-04-13 21:14

Dziewczyny, ostatnio zakupiłam smoczek do kaszki 4 z C. i okazało się, że kompletnie nie chce kaszka przez niego lecieć. Jak to ma się do smoczków z Lovi czy stosowałyście może ten 6+ z krzyżykiem względem kaszki?

2014-11-07 10:39

Mleko będzie leciało zdecydowanie za szybko i dziecko może się zakrztusić. Kaszka ma zdecydowanie gęstszą konsystencję, stąd smoczek ze specjalnym przeznaczeniem do kaszki.

2014-10-16 11:48

Same smoczki to nie jest duży wydatek, więc dla bezpieczeństwa dziecka lepiej zakupić dwa smoczki. Jeden z większym otworem, żeby kaszka spokojnie mogła wypływac. Wtedy dziecku nic się nie stanie.