Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Kaszka w kartoniku NESTLE

Data utworzenia : 2014-10-13 21:53 | Ostatni komentarz 2015-10-03 12:41

A.Staszewska

5908 Odsłony
19 Komentarze

Czy jak dzisiaj pił synek 5- miesięczny kaszkę gotową z kartonika firmy NESTLE, którą wczoraj kupilam (dziś wypił) i po jakimś czasie wymiotował, ulewał, sporo razy - czy to moze byc przyczyna po piciu tej kaszki gotowej? Czy ono jest dobre? Czemu tak stalo sie, czyzby nie odpowiednie dla mojego synka ? Niewiem czy rezygnowac z tego produktu?

2015-10-03 12:41

Aby uniknąć takich sytuacji najlepiej spisywać sobie co maluch zjadl nowego badz informacje chociażby o ilosci zjedzonego pokarmu ;) ja osobiście prowadzę taki notatnik.

2015-08-27 15:49

Okazuje sie, że mój nie może pić tej kaszki, nie odpowiadają mu te kaszki, nawet zbytnio kaszek nie chce. Mieliśmy pół roku podawanie mu mleka Nutramigen, a teraz pije Nan pro 2. Akurat kaszel z tego typu gotowych z Nestle nie toleruje. Teraz posiłki jada normalne, kończy za 3 dni 16 msc synek. Dziękuję za informacje.

2015-08-27 15:37

ja dawalam gotowe z KUbusia nic corce nie nbylo moze poprostu maly zoladeczek nie byl gotowy na nowy smak ? albo nie wiem a termin? wszystko bylo ok?

2014-10-29 20:25

Witam. Bardzo prawdopodobne, ze malutkiemu ta kaszka nie służy. Może jest w niej zbyt dużo białka, może cukru. Prosze sie nie zrażać, zrobić kilkudniowy czy tygodniowy odstęp i ponowić próbę podania. Jeżeli za drugim razem także zwymiotuje, znaczy, że z jakiegoś powodu nie jest dla synka. Pozdrawiam

2014-10-18 09:39

Zrezygnowaliśmy z tej Kaszki i do dziś jest dobrze z Nim, już nie mamy zamiaru kupować więcej takich kaszek jeżeli będziemy po za domem. Dziękuje dziewczyny za komentarze, rzeczywiście macie racje aby nie podawać tego typu gotowych kaszek. Pozdrawiam

2014-10-17 22:25

Takie kaszki zawierają dużo cukru, może Twój synek byl za bardzo lakomy na tol kaszke i za dużo jej wypil Ja dalam swojej córce kilka razy taką kaszke jak już miala prawie roczek i tylko wtedy gdy byliśmy poza domem Dla mojej córeczki szybko te kaszki się znudzily

2014-10-17 20:58

Dla mnie te gotowe produkty takie jak kaszki w kartonikach nie są dobre dla dzieci. Bo to takie rozrobione coś musi zawierać jakieś dziwne substancje, które sprawią, że kaszka się nie będzie psuła.

2014-10-17 20:09

Te wszystkie znane firmy mają tylko dobrą reklamę nic więcej..skład tych produktów woła o pomstę do nieba.. Jeśli to są produkty dla dzieci to ja nie wiem..ech Warto zwrócić uwagę na kaszki Holle czy BabySun. Osobiście jestem zwolenniczką tych pierwszych.