Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

może być tylko soczek?

Data utworzenia : 2014-09-10 16:45 | Ostatni komentarz 2016-04-25 14:08

MamaAntka

8232 Odsłony
53 Komentarze

Poradzcie cos.... moj synek nie chce pic żadnych herbatek, Od 4 dni daje mu soczek z marchewki albo jabłka który rozcieńczam woda przegotowana,czy wystarczy ze bede miedzy posiłkiem dawac te soczki czy woda albo herbatki tez sa konieczne? ?nie chce mu zsobic krzywdy tymi soczkami a tylko to chce pic;) i jeszcze dałam my troszke przecieru ze słoiczka i troche ziemniaka,mysle ze powinien po tym zrobic kupe bo przeciez tego napewno całego nie strawił a tu zadnej kupki od 3 dni...;(

2016-04-25 14:08

Ja gotuję kompot z suszonych śliwek i suszonych moreli. Córka baaaardzo lubi. Gdy akurat nie mam to daję jej wody z odrobiną glukozy. Ziemniak i marchewka zatwardza.

2016-03-29 15:52

pani pisała ze dziecko nie chce herbatek pić .... mój mały miał podobnie...tez herbatek zero... musiałam mu rozcienczac soczki... i kombinowac na wszelkie sposoby by cos pił....kompocik jest nak nejlepszy.... najlepiej jakbys miała sok ze słodkiego jabłka i dodała troche wody :) najlepiej tego wszystkiego nie słodzic :)

2016-03-25 21:15

MamaAntka słuchaj kup to https://www.feedo.pl/hipp-herbatka-z-kopru-wloskiego-z-sokiem-jablkowym-bio-500g?gclid=CLzvkaXT3MsCFTUz0wod9y8EHg u nas pomogło i mały pije a nie ma tam cukru :) i kupki są ładne :)

2016-03-25 15:22

Moja córa od niedawna chetnie pije herbatkę, a ma 1.5 roczku. U nas oprócz soczków hitem okazał sie kompot z jabłek, więc polecam :)

2014-10-06 21:05

MamaAntka ja myślę, że kompocik jest ok. Tylko musisz pamiętać, żeby nie słodzić go mocno.

2014-10-06 15:29

Mój sie zadnej cherbatki nie chwyci:) a co myslicie o kompociku z jabłek?

2014-10-06 07:03

ja podaję herbatki granulowane soczku nie testowałyśmy,słyszałam że te herbatki to samo zło ale mojemu synowi też podawałam takie herbatki do 3 roku życia a potem pił wodęmin niegazowaną i taki ma nawyk do dziś ,ma już 9 lat i nie lubi żadnych słodkich soków. także nie jest to prawdą żejak podajesz takie herbatki to jużpotemmalucha nie przyzwyczaisz do innego picia

2014-10-04 15:51

na szczęście o to sie nie boje ze jak wypije sok to nie bedzie chcial mleka bo on jest ciagle głodny :) wtedy to 150ml co wypil wystarczyło mu na cały dzien wiecej juz nie dostał, a i tak w tym moze było 40ml soku reszta to woda.