Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

mleko 3 z obniżoną zawartością laktozy

Data utworzenia : 2014-07-13 09:36 | Ostatni komentarz 2014-07-13 21:03

kasiczka995

4260 Odsłony
3 Komentarze

Witam,mam do was pytanie.czy jest na rynku mleko następne czyli 3 (po roczku) z obniżoną zawartoscia laktozy.bo moja córcia teraz pije Babilon 2 Comfort i innego nie ma mowy żeby wypila.już się martwię bo jeszcze miesiąc i trzeba będziesz zmienić.

2014-07-13 21:03

Sprubuj Bebilonu. Na pewno jest mniej slodki od normalnego Bebika. A jak nie bedzie chciec innego to podawaj 2. Wedlug mnie lepiej podawac mleko dla mlodszych starszemu dziecku niz mlodszemu dla starszych. Przez pare miesiecy na pewno nic sie nie stanie, a dziecko musi cos pic. W Rossmannie mozna kupic probki Bebilonu. I wtedy sprobujesz czy smakuje dziecku.

2014-07-13 13:10

Dzięki Marta,za bebilonem 3 Comfort rozgladalam się już chyba wszędzie,nie ma,chyba nie produkują.myślałam o jakims innym tylko się nie orientuje czy są.a latopic brała jak była malutka.u nas teraz najbardziej chodzi o smak,bo jest mniej słodkie od innych których nie lubi ;-)

2014-07-13 10:57

kasiczka a nie ma bebilonu 3 comfort? Nie wiem czy dobrze mysle ale chyba kazde mleko o obniżonej zawartości laktozy powinno mieć kolejny etap tzn 1 do 6 mcy, 2 do 12, i 3 powyżej 12. Ale mogę się mylic poniewz karmie piersią i nie bardzo jestem w temacie. U mnie corka jak miała nietolerancje laktozy przez pół roku brała latopic- to sa szczepy dobrych bakterii i dzięki temu lekowi ja mogłam jesc dużo więcej produktów a malej nie bolał brzuszek. Poczytaj jeszcze watek ten może cos Ci pomoze http://www.lovi.pl/pl/forum/3/1420