Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Mało mleka

Data utworzenia : 2014-06-09 13:42 | Ostatni komentarz 2015-12-17 13:17

aida82

9768 Odsłony
74 Komentarze

Moja córka ma 3 miesiące i karmie ją butelką taką ilością mleka jaka jest na opakowaniu. Niestety po każdym karmieniu córeczka płacze i domaga się więcej czy mogę dać jej więcej mleka?

2015-12-17 13:17

rozpętałam burzę. Drogie Mamy a czy ja powiedziałam że moje dziecko zajada się danonkami? i resztą "smakołyków" to że dodam łyżeczkę danonka do kaszki świat się nie zawali, "mój świat" bo czyjś może i tak. również wybieram co zdrowe dla własnego dziecka ale mała przekąska flips nie jest dla mnie czymś złym. a po za tym lublimy owoce, własne owoce z własnego sadu i warzywa z własnego ogródka. i wróćmy do tematu! MLEKO! miałyśmy rozmawiać o mleku :)

2015-12-17 11:36

Betka - każdy ma prawo wyboru. Nie uchronimy dzieci przed całym złem tego świata, nie unikniemy całkowicie chemii. To jest nierealne. Ale możemy wybierać zdrowsze wersje niektórych produktów. Czy też upiec, ugotować coś zdrowego i pożywnego. Wszystko zależy od chęci czy podejścia. Ja nigdy nie neguję tego kto jak karmi czy wychowuje dziecko. Ale jeśli chodzi o moje dziecko - chcę się trzymać przyjętych zasad i wkurza mnie, że nie zawsze najbliżsi je respektują, albo na siłę chcą je zmienić....

2015-12-16 21:29

betka nie chodzi ze fuj,ale ja wolę postać w kuchni 10 minut dłużej i dac kasze jaglaną która ma więcej wartości niż kaszki które wystarczy zalać wodą,wolę podać tak bo dla mnie kaszka którą zalewa się wodą to jak zupka Amino (ale to moje zdanie i mam gdzieś kto co daje swojemu dziecku) . Flipsy niczym pożywnym nie są,dobra przekąska żeby dać dziecku posmakować(jakby się przyczepić to chrupki kukurydziane czesto powodują problemy z hormonami przez co małe dziewczynki mają powiększone sutki) a Danonki no cóż.. Dla dzieci poniżej 3 roku życia nie są zalecane o czym mówi sam producent,bo nie dość że zawierają dużo cukru to jeszcze dużo białka. A taki maluch i tak dużo białka wypija z mlekiem czy w innych produktach typu kaszki więc po co mu dodatkowa ilość? nadmiar białka jest szkodliwy dla dziecka. Każdy wybiera jak chce i nie ma co mówić że ktoś przesadza bo zabrania dzieciom Danonków czy słodyczy bo takie dziecko na pewno nie jest mniej szczęsliwe od dzieci które to jedza na co dzień :)

2015-12-16 21:12

Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem... UNIKAM podawania nasłodzonych biszkoptów i RZADKO daję flipsy. Nigdzie nie napisałam, że wcale, ale na pewno nie często. Wolę jak synek je co innego. Napisałam też, że NIE DAJĘ Danonków (czyli nigdy syn ich nie jadł i pewnie prędko nie zje) i NIE PRAKTYKUJĘ podawania wody z cukrem czy glukozą, bo nie widzę takiej potrzeby. Magicznypazur ma rację. Każdy ma prawo karmić dziecko czym chce. Każdy też ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Od tego jest forum. :) Betka owszem, dzieci są ciekawe smaków, ale jest naprawdę mnóstwo owoców, warzyw czy innych smakołyków, którymi wolę karmić synka niż na przykład Danonkami. Ty robisz inaczej, ale oczywiście szanuję Twoje zdanie.

2015-12-16 21:01

Nie Betka moje dziecko ani razu jeszcze nie jadło kaszy jaglanej, nie je płatków owsianych. I nigdy nie pije samej wody, bo nie lubi. Ale zamiast danonków, które dzieci tak chętnie jedzą, lepiej jest podać inny jogurt, który naprawdę zawiera więcej białka niż cukru... I nikt nie powiedział, że biszkopty czy flipsy są złe, jedynie Małgorzata__eL powidziała, że nie podaje im swojemu dziecku i ma takie prawo.

2015-12-16 16:57

nie dajmy się zwariować, danonki nie, biszkopciki nie, flipsy też beeee. dziecko jest ciekawe smaków jeśli skosztuje łyżeczkę czy zje flipsa nie umrze. nie mówcie mi że Wasze dzieci jedzą tylko kasze jaglana, orkisz, czy płatki owsiane. a do picia wode. tylko wode bo wszystko fujjjj

2015-12-16 10:09

Mi mama kazala przestać karmić po 6 miesiącach , ponieważ mleko następne będzie bardziej tresciwe niż mój pokarm ! Gdy przestałam karmić po ponad 11 miesiącach mama i pogratulowala, że wreszcie dam dziecku mm . Bo mm można zageszczac , a moja córka nie jest okrągłym bobasem czyli mało je.

2015-12-15 23:13

Doris skąd ja to znam? Ciotka ma do mnie pretensje, że nie daję synkowi Danonków, unikam nasłodzonych biszkoptów, rzadko daję flipsy i w ogóle kiedyś to podawano wodę z cukrem czy glukozą, a ja tego nie praktykuję... No po prostu nie może tego pojąć. Tylko ciśnienie mi się podnosi. ;)