Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

przejście ze zwyklego mleka na mleko HA

Data utworzenia : 2014-06-06 04:53 | Ostatni komentarz 2014-07-11 19:04

Ewcia2

31867 Odsłony
178 Komentarze

Czy któraś z was przeszła dopiero po jakims czasie z zwykłego mleka modyfikowanego na mleko hipoalergiczne? Od poniedzielku synek pije mleko HA i budzi mi się w nocy co 2godz i je po 100ml, wcześniej jak pil mm zwykle to od miesiąca budził mi się tylko o 3,6 a teraz 23,2,4,6:-( czy to jest normalne ? A co gorsze po calym dniu nie może zrobić kupki i bardzo się meczy i płacze.

2014-06-06 07:32

Ewciu czytałam wpisy z pierwszego posiłku dotyczące twojego synka ,,, Jeśli jesteś w trakcie przechodzenia mleka na ha i lekarz podejrzewa alergie czy skaze to ja na twoim miejscu wstrzymala bym się z podawaniem jagod . Jeśli dziecko może mieć alergie to wszystkie produkty z zwłaszcza owoce leśne trzeba wspowadzac bardzo ostrożnie .. Jak wiesz sledze postępy twojego synka w watku o pierwszym posiłku . ziewczyny bardzo dużo ci doradzaly i twój maluszek ostatnio można wręcz powiedzieć ze dużo eksperymentuje z jedzenie ,,, jabłko sliwki mleko ... wydaje mi się ze może to dla niego za szybkie tempo ..za dużo na raz zmian, pomysl o tym na spokojnie . :)::):) i uszy do góry

2014-06-06 07:03

Droga Ewiu . Moja córka przeszła z piersi na bebilon a z bebilon na mleko dla hipoalergikow ... Stopinowo wprowadza się mleko wiekowe jak przechodzić z 1 na 2 później 3 . Mleko hipoalergiczne lekarz wprowadza by uzyskac poprawe zdrowia dziecka podejrzewając alergie ,,nasza pediatra zalecila wprowadzać to mleko dodając po jednej butelce dziennie ...stopniowo ... pierwszy dzień 1 butelka hipoalergicznego ,, na drugi dzień podac dwa razu ,,, trzeci dzień trzy itd. .... Jednak musisz wiedzieć ze dziecko może zareagować na zmiane może mieć wzdęcia ulewac ,mieć zatwardzenie czy wręcz rozwolnienie ,, przy każdej takiej zmianie takie stany to normalność. moja corka na początku nie chciała ruszyc tego mleka dla alergikow ... później robila kupke raz dziennie ale taka ze cala się osrywala ,,, taka ilość na raz ze szok ,,, aby zrobila kupe dawałam jej herbatki koperkowej popic i dzialalo ,,, Nasza alergolog i pediatra uprzedzaly mnie ze tal może być i ze taka kupka jest spowodowana wlasnie tym mlekiem ,, dziecko może nie chcieć jesc wogole tego albo może pic ci go dużo mniej ,,, moja corka na początku pila po 70 ml to normalne ,, jak będziesz na etapie ze będzie już pila tylko to mleko po 7 dniach to się nie zdziw jak będzie mało pila to normalne ,... twój synek musi się przyzwyczaić do tego smaku ... ale każdy lekaz ci powie to samo ze jak nie ma wyboru i dziecko nic innego nie dostanie to z czasem się przestawi i będzie pic taka ilość jaka powinno ...wiec uszy do góry ... a co do kupek to tez się uregulują synek musi mieć na to czas .. mojej corce po zmianie mleka 1,5 miesiąca zeszlo zanim normalnie kupe robila ,,