Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

przejście ze zwyklego mleka na mleko HA

Data utworzenia : 2014-06-06 04:53 | Ostatni komentarz 2014-07-11 19:04

Ewcia2

31861 Odsłony
178 Komentarze

Czy któraś z was przeszła dopiero po jakims czasie z zwykłego mleka modyfikowanego na mleko hipoalergiczne? Od poniedzielku synek pije mleko HA i budzi mi się w nocy co 2godz i je po 100ml, wcześniej jak pil mm zwykle to od miesiąca budził mi się tylko o 3,6 a teraz 23,2,4,6:-( czy to jest normalne ? A co gorsze po calym dniu nie może zrobić kupki i bardzo się meczy i płacze.

2014-07-11 19:04

tak to juz jest, juz nie moge się doczekać co nam powie alergolog.

2014-07-11 15:19

Warto zawsze zwrócić sie do lekarza, jeśli następują objawy niepokojące, jeśli było zalecenie na zmianę mleka na Ha to z tego co pamiętam ja miałam sie skontaktować z lekarzem jak mała reaguje na takie mleko, niestety płaczliwość bóle brzuszka spowodowały przejście na mleko Pepti, objawy się uspokoiły a mała do roku czasu była karmiona takim mlekiem, potem stopniowo wprowadzaliśmy nabiał. Zaznaczam ze mała wcześniej miała objawy alergiczne.

2014-07-11 14:45

Pytalam pediatry powiedziala ze nie ma roznicy, no zobaczymy a synek czasem na noc wypije mi 160ml a budzi sie o 1 I 5:30

2014-07-11 13:55

Moja córeczka jest karmiona mlekiem HA i nie zauważyłam problemu z niedojadaniem. Skarbek ma miesiąc ostatnią butelkę je o 11 i wstaje dopiero o 6 rano zjada 120 ml i śpi przez 3-4 godziny. Może zwróć uwagę na skład mleka i porównaj go z mlekiem HA z innej firmy być może mleko bardziej "bogate" będzie lepsze

2014-07-10 22:32

Ewciu mi moja alergolog kazała dawac tylko słoiczki ,,,w takim samemu robionym jest za dużo chemii dla dzieci wrażliwych "alergikow" na marchew nawet innej firmy trzeba uwazac ..nie można firm mieszać jak podajesz produkty ,,bo może się okazać że twoje dziecko na marchew gerber nie będzie uczulone a po marchwi hipp dostanie wysypkę,,,to bardzo skomplikowane

2014-07-10 22:31

My tutaj możemy tylko zgadywać. Mam nadzieję że w październiku wszystko się wyjaśni:)

2014-07-10 21:42

Różnie i gotuje sama i też daje mu słoiczki, ale on ma ta skore od 2,mc a w tedy my nie dawałam nic prucz mleczka z piersi i luźniej też przestałam jeść nabial i banana bo myślałam że może to banan,ale jednak to nic z tych rzeczy, no nie wiadomo dowiemy się w październiku ,bo dzisiaj się zapisałam na 8;:-P

2014-07-10 19:33

A gotujesz sama czy dajesz słoiczki? Jak gotujesz sama to dziecko może być uczulone na chemię, nawozy, którymi nawożone są warzywa. Chyba, że masz swoje własne, to wtedy wiadomo, że chemii tam nie będzie.